Apie

Justė Arlauskaitė-Jazzu – dainininkė, muzikos ir dainų tekstų autorė, TV3 muzikos projekto „X Faktorius“ teisėja bei restorano „Basi Basi“ savininkė. Būnant 15-os metų, Jazzu pradėjo muzikinę karjerą grupėje „Pieno Lazeriai“. Vėliau baigusi studijas „Thames Valley“ universitete, Londone, atlikėja įtvirtino kūrybinį kelią viename sėkmingiausių elektroninės muzikos duetų Lietuvoje – „Leon Somov & Jazzu“. Kūrėjai išleido 5 albumus, koncertavo visame pasaulyje ir pelnė daugybę apdovanojimų Lietuvoje bei užsienyje, vienas jų MTV „Best Music Act“.

Pastaruoju metu Jazzu pasinėrusi į solinę kūrybą: įrašinėjo muzikinį albumą prodiuserio Anthony Marshall studijoje Londone, koncertavo su pasaulinio garso grupe „Koop“ bei pasirodė didžiausiose šalies arenose. Solinio turo „Welcome“ metu koncertavusi dviem sąstatais: su lietuvių ir britų grupe, grojančia „Grammy“ laureato Craig David koncertuose, pritraukė dešimtis tūkstančių klausytojų.

Karantino apribojimai nesustabdė atlikėjos kūrybos. Jazzu ruošia du pilnos trukmės albumus lietuvių ir anglų kalbomis.


Kaunas ir aš

Kaunas man visada asocijuojasi, visų pirma, tai su geriausiais ir didžiausiais koncertais, labiausiai palaikančia publika, su nuostabiu senamiesčiu, su geriausiais draugais. Man Kaunas taip patiko, kad kažkurią vasarą aš ten tiesiog apsigyvenau! Pažįstu daug nuostabių žmonių, kurie man parodė gražiausius gamtos kampelius ir keliukus Kaune ir aplink Kauną, o gamta man itin svarbi, tad jau turiu nemažai savo mėgstamų vietų, kur nuolat grįžtu. Žinoma, kad labiausiai pavergė mano širdį, tai žmonės – kaip niekur kitur palaikantys, ištroškę meno, koncertų, garsiausiai dainuojantys ir užburiantys šiluma ir paprastumu. Dėl to aš kuriu, dėl to aš ir gyvenu.

Kaunas yra žalias, atviras ir labai modernus miestas. Net neabejoju, kad Kaunas išlaikys savo turimą dvasią, sunkiai apibūdinamą, tačiau visų jaučiamą. Skirtingai nei kituose miestuose, Kaune jaučiamas ryšys tarp žmonių. Svarbiausia, kad kiekvienas kultūros įvykis, nesvarbu kokio masto, sulaukia išskirtinio kauniečių dėmesio ir patys kauniečiai sugeba sukurti šventinę atmosferą. Taigi ateities vizija labai paprasta ir aiški. Kaunas – žmonių miestas.