Apie

Inga Turminienė – restorano IETI įkūrėja, šefė. Augo Kaune. Įgijo Finansų magistro laipsnį ISM universitete bei virėjo specialybę Kauno maisto pramonės profesinėje mokykloje. Stažavosi viename geriausių restoranų Kopenhagoje – „Geranium“ ( 3 Michelin žvaigždutės). „Geranium“ įgytą praktiką kaip inspiraciją naudoja ir „IETI“ restorane, kurį kartu su vyru įkurė 2015 metais.


Kaunas ir aš

Kaunas – miestas, kuriame augau, ir tai man reiškia labai daug. Nuo mažų dienų augau matydama įvairių stilių ir laikų architektūros kūrinių grožį. Leidau laiką daugybės parkų ir skverų žalumoje. Kauno kultūriniai klodai, meno ir muzikos festivaliai nenuilstamai maitina mano sielą, o puikiausios mokyklos ir universitetai yra žinių ir energijos šaltinis. Visa tai yra savotiškas maistas žmogaus asmenybei ir Kaune jis yra aukščiausios kokybės. Kurdama IETI restoraną norėjau, kad jis taptų dar viena ypatinga Kauno dalele, kuri „maitintų“ visus miestiečių pojūčius.

 

IETI restorano patiekalai gimsta iš potyrių, išgyvenimų, jausmų, kurie aplanko gyvenant Kaunu. Matau, kaip daugėja žmonių, gyvenančių Kaunu ir kuriančių šį miestą sau, savo kaimynams bei nuolat augančiam miesto svečių būriui. Visa tai jaudina ir labai džiaugiuosi galėdama būti gerų pokyčių ir šios iniciatyvos dalimi. Kauniečiai labai aktyviai dalyvauja įvairiuose miesto renginiuose ir projektuose, todėl tikiu, kad „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ bus projektas, įkvėpsiantis Kauną ir kauniečius, laukiamas, įdomus ir sėkmingas!