Apie

Evaldas Rapolas – verslo teisės advokatas, tarptautinės advokatų kontoros „Magnusson“ partneris ir Kauno biuro vadovas. Advokato profesiniai pasiekimai yra pripažįstami tarptautiniu mastu – prestižinis teisės žinynas „The Legal500 EMEA“ jau šeštus metus iš eilės E. Rapolą įtraukia tarp labiausiai rekomenduojamų ginčų sprendimo advokatų Lietuvoje.

Taip pat E. Rapolas užima Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų viceprezidento pareigas, yra aktyviai įsitraukęs į tarptautinės profesinės bendruomenės veiklą – kasmet prisideda prie tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) konferencijos „Law firm management“ organizavimo, skaito pranešimus.

Evaldas Rapolas yra knygų „The Law of the Baltic States“ (2017), „International Joint Ventures“ (2012–2018), „International Insurance Law and Regulation“ (2009-2018) ir daugelio mokslinių straipsnių teisės klausimais autorius ir bendraautoris.


Kaunas ir aš

Kaunas man asmeniškai labai artimas. Čia užaugau, studijavau, o šiandien gyvenu ir dirbu, tad galimybė prisijungti prie Kauno ambasadorių būrio – ypatinga. Džiaugiuosi, jog mano gimtasis miestas pelnytai pasipuoš Europos kultūros sostinės titulu. Tai ilgametes teatro, muzikos festivalių ir muziejų tradicijas puoselėjantis miestas, kuris kasmet džiugina vis labiau įtraukiančiomis iniciatyvomis ir šventėmis. Svarbiausia – patirti ir išbandyti, nes šis miestas tikrai turi ką pasiūlyti visiems kultūros mylėtojams.

 

Kaunas mano ateities vizijoje – gyvas, pulsuojantis, kuriantis laisvų žmonių miestas, kuriame kiekvienas gali rasti galimybę save realizuoti. Tai miestas, kuris įtraukia. Nesvarbu, kas tu bebūtum ir kuo beužsiimtum, jis įsuka tave į savo gyvenimą ir kartu padeda tau realizuotis. Tai ne statiškas, ne užsidaręs, ne pasidalinęs į interesų grupes, o atviras žmonėms ir idėjoms miestas.