Kaunas – man asmeniškai labai artimas. Čia užaugau, studijavau, o šiandien gyvenu ir dirbu, tad galimybė prisijungti prie Kauno ambasadorių būrio – ypatinga. Džiaugiuosi, jog mano gimtasis miestas pelnytai pasipuoš Europos kultūros sostinės titulu. Tai ilgametes teatro, muzikos festivalių ir muziejų tradicijas puoselėjantis miestas, kuris kasmet džiugina vis labiau įtraukiančiomis iniciatyvomis ir šventėmis. Svarbiausia – patirti ir išbandyti, nes šis miestas tikrai turi ką pasiūlyti visiems kultūros mylėtojams.

 Evaldas Rapolas


Evaldas Rapolas – verslo teisės advokatas, tarptautinės advokatų kontoros „Magnusson“ partneris, turintis daugiau kaip 20 metų strateginio konsultavimo ir atstovavimo teisminiuose ginčuose patirtį. Advokato profesiniai pasiekimai yra pripažįstami tarptautiniu mastu – prestižinis teisės žinynas „Legal500“ jau penktus metus iš eilės E. Rapolą įtraukia tarp labiausiai rekomenduojamų ginčų sprendimo advokatų Lietuvoje.

Savo profesinę veiklą E. Rapolas papildo aktyvia visuomenine bei akademine veikla: užima Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Tarybos nario pareigas, dėsto civilinio proceso teisę VDU Teisės fakultete, o šio fakulteto bendruomenės yra išrinktas Metų žmogumi. E. Rapolas yra aktyviai įsitraukęs į tarptautinės profesinės bendruomenės veiklą – kasmet prisideda prie tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) konferencijos „Law firm management“ organizavimo, skaito pranešimus.