Apie

Dovilė Filmanavičiūtė – rinkodaros profesionalė, „Facebook“ grafomanė, dainininkė, įvairių socialinių projektų dalyvė, televizijos veidas ir Kauno mylėtoja.


Kaunas ir aš

Mano ryšys su Kaunu yra romantinis. Mano tėvai studijų metu susipažino Kaune: mediciną studijavusi mama po studijų užsidirbdavo leisdama vaistus žmonėms – viena iš jų buvo mano tėčio teta, pas kurią jis studijų metais gyveno. Man gimus pagyvenome Kaune keletą metų, o tada, kaip buvo įprasta sovietmečiu, mano tėtis gavo paskyrimą ir išvažiavome į Pasvalį. Bet į Kauną vis grįždavom.

Turiu labai ryškių vaikystės prisiminimų: apie Vytauto parką, zoologijos sodą, T. Ivanausko muziejų, „Pingvino“ ledus Laisvės alėjoje… Kartais šeimoje šnekame, kas būtų buvę, jei būtume likę Kaune, bet tuo pačiu tikime ir likimu. Kaunas vėliau mano gyvenime atsirado kitaip – daug čia koncertavau, taip pat čia sutikau savo vyrą, gyvenimo meilę.

Manau, kad Kaunas yra kur kas įdomesnis, autentiškesnis, kūrybiškesnis už sostinę miestas, o Kauno – Europos kultūros sostinės – programa kūrybiškumo prasme yra pavydėtina. Kaunas – mano širdyje!