Apie

Bella Shirin gimė ir augo Kaune po Antrojo pasaulinio karo. Ji čia gimė po to, kai į miestą grįžo koncentracijos stovykloje išgyvenę tėvai. Stalino režimas Bellos tėčiui buvo tarsi antra koncentracijos stovykla, todėl visa šeima pasitraukė į Izraelį. Čia ji baigė Tel Avivo muzikos Akademiją ir Bankininkystės kolegiją. Nors Izraelyje Bella labai greitai pritapo, išmoko naują kalbą, tačiau jos ilgesys Lietuvai niekada nedingo.


Kaunas ir aš

Prieš kelias dienas, eidama Laisvės alėja, prisiminiau epizodą iš vaikystės. Man tada buvo 8 ar 9 metai. Sėdėjo tėvų draugai pas mus namuose ir kalbėjo. Apie Ameriką, apie Niujorką, kaip pasaulio ašį. Tada aš užpykau ir pasakiau, kad jie man visi nusibodo. Man Lietuva ir Kaunas yra pasaulio ašis. Čia gimiau ir augau. Atėjo laikas mūsų Kaunui prabusti. Jis tikrai bus Europos Kultūros sostine 2022-iais metais.

Kultūra leidžia žmogui mokytis ir augti kaip asmenybei, todėl mano asmeninis įsipareigojimas yra veikti, kad Kauno kultūra išplistų tarptautiniu mastu. Mes visi kartu turime prisidėti, kad tai įvyktų. Tiek daug kūrybingumo, tiek daug gilaus mąstymo ir talentingumo. Nuo mūsų gimtojo Kauno gali ir turi prasidėti svarbūs tarptautiniai projektai.

 

Tikiu, kad Kaunas sukels didelį susidomėjimą ne tik Europoje, bet ir kitur, ypatingai kultūros ir meno srityse. Pritrauks daug turistų bei taps kosmopolitiniu taikos ir tolerancijos miestu. Siekime, veikime ir kiekvienas mąstykime ne ką galiu gauti, bet kuo galiu prisidėti!