Apie

Antanas Jasenka yra žinomas kompozitorius tiek akademinės šiuolaikinės muzikos kompozitorių bendruomenėje, tiek ir eksperimentinės muzikos scenoje Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2008 m. A. Jasenka yra elektroninės muzikos atlikėjų kolektyvo „Diissc Orchestra“ narys. 2010-2015 metais dirbo didžiausio Baltijos šalyje elektroninės muzikos festivalio „Jauna Muzika“ meno vadovu.

Kompozitoriaus kūriniai skamba Lietuvos ir tarptautiniuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose, kompozitorius dalyvavo įvairiuose projektuose užsienyje ir Lietuvoje su tokiais menininkais kaip Ralf Wehowsky, The Hafler Trio, Artemij Artemjev, Oskaras Koršunovas, Eimuntas Nekrošius, Birutė Letukaitė, Yana Ross ir kt.

Su Antano Jasenkos kūryba galite susipažinti SoundCloud platformoje ir Lietuvos muzikos informacijos centro internetinėje svetainėje  antanasjasenka.simplesite.com


Kaunas ir aš

Man Kaunas siejasi su mano jaunyste, atradimais, praradimais, noru pažinti ir kurti… Linkėdamas visiems jauniems, vyresniems Lietuvos gyventojams, atvykusiems svečiams patirti, atrasti, pažinti, susitikti ir gyventi Europos kultūros sostinėje – KAUNE. Tegu tai atsitinka.