Fluxus festivalis ieško performansų ir menininkų! 


„Kaunas 2022“ bendruomenių programos organizuojamas Fluxus festivalis ieško įvairių sričių profesionalių menininkų ir kūrėjų ir kviečia siūlyti idėjas pasirodymams! 💥

Esi profesionalus kūrėjas, žaviesi fluxus ir Jurgio Mačiūno darbais ir jau esi išbandęs performanso meną? O gal išklausęs M. Abramovič paskaitos apie performansą įsikvėpei išbandyti save šioje srityje? Galbūt turi komandą ar idėja, o gal tik jos užuomazgą? Fluxus festivalis jau šį rudenį gali padėti Tau ją įgyvendinti suteikdamas sceną ir resursus!

Pirmyn! Registruokis čia iki gegužės 15 d. ✍

Atrinkti kūrėjai bus pakviesti atlikti savo pačių sukurtus performasus ar menines akcijas ir taip dalintis savo idėjomis, požiūriais, perspektyvomis bei plėsti suvokimą, kaip šiandien gali atrodyti ir skambėti FLUXUS.  

Prisijunk!


2022-ųjų festivalis vyks rugsėjo 10 dieną Kaune. Minčių ritę performansui įsukti padės šie klausimai ir detalės:

❓ Kas Tau yra Fluxus? Kaip galėtum gyvai  išreikšti šią idėją ir kas Tau padėtų tai padaryti?

❓ Kokias priemones norėtum naudoti savo performanse ar meninėje akcijoje?

❓ Koks bus performanso/meninės akcijos/Tavo santykis su žiūrovais? Tavo performasą stebės daug žmonių, tad apsvarstyk, kaip juos galima būtų įtraukti ar leisti  išbandyti kažką naujo ir netikėto? Kokias instrukcijas galėtum jiems duoti?

❓ Tavo performansas vyks atvirame lauke rugsėjo vakarą. Kur vyks Tavo performansas? Ant žemės, scenos, ore, medyje, ar? 

❓ Ir…. Jeigu Jurgis Mačiūnas šiandien būtų gyvas, kaip manai, kokį vyksmą, performansą, ar meninę akciją jis pasiūlytų šiai progai?

‼ Šių metų festivalio tema, kurią turėtų atspindėti Tavo performansas ar meninė akcija – FLUXUS:INSTRUKCIJOS.

Kas toliau?


Atrinktus menininkus kviesime toliau bendradarbiauti, vystyti idėjas ir atlikti savo performansus bei menines akcijas šių metų festivalyje.

Kriterijai, kuriais vadovausimės skaitydami jūsų idėjas:

✅ Flux’iškumas;

✅ Idėjos originalumas ir festivalio temos  FLUXUS:INSTRUKCIJOS atitikimas;

✅  Įdėjos įgyvendinamumas;

✅  Kūrėjo kompetencija.

Neskubėk, šiek tiek pagalvok, pakvėpuok, paskambink kolegai, pasitark ir leisk Fluxus idėjai ateiti. Šie metai tau gali suteikti vietą ir laiką ją įgyvendinti.

Tavo Fluxus idėjos lauksim iki gegužės 15 d. 🤸‍♀️