ŠIUOLAIKINĖ SENIŪNIJA KULAUTUVA: ATVIRAS KVIETIMAS MENININKAMS

Kviečiame teikti idėjas naujiems meno objektams Kulautuvos miestelyje!

 

2020 m. Kulautuvos bendruomenė prisijungė prie „Šiuolaikinių seniūnijų“ projekto, kurį inicijuoja „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“. Bendruomenė kūrybiškai tyrinėjo savo miestelį ir padedami menininkų sukūrė maršrutą „Patirk Kulautuvą vietinių akimis“ bei interaktyvų žaidimą „Koolautuva“. Kulautuviečių istorijas ir miestelio atmintį taip pat įprasmino dailininkės Lauros Slavinskaitės gatvės meno piešinys „Namai“.

 

Šiais metais ieškome skirtingų disciplinų menininkų, kurių kūriniai papildytų mūsų sukurtą maršrutą. Jie galėtų atsirasti bet kuriame maršruto taške ir galėtų būti tiek dekoratyvūs, tiek funkcionalūs. Laukiame įvairių formų ir žanrų idėjų: skulptūrai, gatvės meno piešiniui, mažosios architektūros, dizaino ar kitam objektui, tinkamam lauko sąlygoms.

Tikimės, kad kūrinių idėjos bus:

  • paremtos vietos istorijomis ir atmintimi bei mūsų maršrutu,
  • įgyvendintos kartu su bendruomene – įtraukiant mus į kūrybinį procesą ir darbus,
  • šiuolaikiškos – padedančios mums keliauti į šiuolaikinę Europos kultūros sostinę.

 

Laukiame jūsų portfolio ir idėjos pasiūlymo iki 2021 m. kovo 21 d. (imtinai) el. paštu [email protected] (Pdf formatu, iki 10 MB apimties arba per WeTransfer ar pan. programą).

 

Apie komisijos atrinktus pasiūlymus informuosime iki 2021 m. balandžio 8 d. Jie taps finansuojamos „Šiuolaikinių seniūnijų“ programos Kulautuvoje dalimi ir bus įgyvendinami 2021 m.

 

Komisiją sudaro: „Šiuolaikinių seniūnijų“ projekto vykdytoja Kulautuvos bendruomenė, vietos partneriai ir „Kaunas 2022“ atstovai.

 

Kontaktai

Kulautuvos bendruomenės centras: [email protected]