Kvietimas į kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo bei plėtros mokymus

Kviečiame Kauno miesto ir rajono gyventojus registruotis į 2019 m. spalio 30 dieną prasidėsiančius „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo bei plėtros mokymus“.

Ar Jums rūpi ir įkvepia kūryba, kultūros sektoriai bei Jūsų bendruomenė? Galbūt vykdote mažus projektus savo bendruomenėse, vadovaujate bendruomenės ar kultūros centrui, o gal esate antrepreneris ar bendruomenės aktyvistas? Jei taip, tai ši programa skirta būtent Jums!

Šios programos ilgalaikis tikslas – turėti bent 2 įkurtus bendruomenės verslus, kurie veiktų kultūros / kūrybiniame sektoriuje; plėtoti bendruomenėse jau egzistuojančius įgūdžius, ugdyti bendruomenių gebėjimus kurti tvarius kūrybinius ir kultūrinius projektus bei bendruomenines įmones (organizacijas, kurios priklauso ir yra valdomos bendruomenių, o pelnas skiriamas būtent jų reikmėms) tiek bendruomenių viduje, tiek ir bendradarbiaujant su kitomis bendruomenėmis.

Į programą kviečiame jungtis bendruomenių narius, kurie savo vietos bendruomenėje norėtų įkurti kūrybinį / kultūrinį bendruomeninį verslą, kuris, žinoma, prasideda nuo idėjos – iniciatyvos / projekto ir, tikimės, išvirs į tvarų verslą.

Seminarų metu bus pristatomos skirtingos temos, padėsiančios Jums įgyvendinti kultūrinius ir kūrybinius projektus bei įsteigti bendruomenės įmonę. Seminarų temos:

  • Jūsų vizijos, misijos ir vertybių išgryninimas;
  • Lyderystės ir komunikacijos plėtra;
  • Finansavimas ir parama – kas tai yra ir kur jų ieškoti;
  • Bendruomenės projektų kūrimas ir atlikimas – praktiniai metodai.

Ši mokymų programa – tai bandomasis, šešis mėnesius truksiantis, projektas, kuriame dalyvaus 18 dalyvių grupė iš šešių Kauno miesto ir Kauno rajono bendruomenių (iš kiekvienos bendruomenės kviečiame prisijungti po 3 asmenis).

Pirmasis susitikimas vyks 2019 m. spalio 30 d. 9:30–16:30 val.

Kitų susitikimų datos:

2019 m. gruodžio 4 d. 9:30–16:30 val.;

2020 m. sausio 8 d. 9:30–16:30 val.;

2020 m. vasario 12 d. 9:30–16:30 val.;

2020 m. kovo 4 d. 9:30–16:30 val.

 

Mokymai vyks Tempo akademijoje (Daukšos g. 34, Kaunas).

Mokymus vykdys MB „Tulbos Konsultacijos“.

 

Kviečiame registruotis iki 2019 m. spalio 23 d. 00:00 val.

Registracijos forma: https://forms.gle/buJgRLTHgJSh1Tw57

Visas mokymų kursas yra nemokamas.

 

Jeigu turite klausimų, rašykite: [email protected]