100 pirmų kartų | Tarptautinė jaunimo vasaros stovykla
Kur: Kaune ir Kauno rajone
Kada: Liepos 7-15 d., 2018

 

Viskam yra pirmas kartas, taip pat ir mums. Ir dar 99-iems pirmiems kartams vasaros viduryje, kurie laukia tavęs. Šimtas progų iškrauti telefoną, lupti idėjų stogo čerpes, įvaldyti šeštąįį pojūtį, sulankstyti galimybių ribas ir į kitą pusę išversti stereotipus.

KAS YRA 100 PIRMŲ KARTŲ?

Kas jie yra tau, sužinoti tikimės vasarą, jei rimčiau, tai yra tarptautinė stovykla, kurioje – visos galimybės pažindintis, megzti, kurti, nerti, kalbėtis, girdėti, pasakyti ir apskritai džiaugtis, kad atkurtai Lietuvai jau visas šimtas. Stovyklą magiškoje Nemuno ir Neries santakoje (čia – perkeltine prasme, bet veiksmas tikrai vyks kūrybiškumo ir inovacijų sankryžoje – Kaune ir Kauno rajone) organizuoja projekto „Kaunas 2022 | Kaunas – Europos Kultūros Sostinė“ komanda.

Kam viso to reikia? Greičiausiai tam, kad tik atviroje diskusijoje, žiūrint akis į akį, dalinantis kūrybiškumu ir jaučiantis atsakingu kuriama ateitis. O kas gi nenori prie jos prisiliesti? Taigi kviečiame kartu įkvėpti Kauną bei Kauno rajoną naujiems pokyčiams atrandant šimtą pirmų kartų – šimtą nuostabių galimybių.

 

STOVYKLOS PROGRAMA

Vyks dirbtuvės, diskusijos, kultūrinė veikla, fiziniai užsiėmimai, veiklos atvirame ore ir vakarėliai.

Pagrindinis stovyklos tikslas – pakurstyti naujas, patrauklias, kūrybingas iniciatyvas, kurių pagalba būtų galima įtraukti Kauno bei Kauno rajono bendruomenes į projekto „Kaunas 2022“ veiklą. Todėl kiekvieną dieną keliausime į įvairias Kauno rajono vietas, tyrinėsime, kalbėsime, ieškosime ir svarstysime, o vėliau kursime naujas istorijos.

Trumpai tariant, miegui laiko bus per mažai!

NETIKĖTUMŲ FESTIVALIS

Stovyklos finalas – netikėtumų festivalis „100 pirmų kartų“ taps skambiu taip pat pavadintos tarptautinės jaunimo stovyklos akcentu.

Išjungti feisbuką, uždaryti žinių portalą, išklysti iš kasdienio maršruto, paankstinti žadintuvą, nesutikti su kvietimu į tą pačią kavinę ir apsipirkti ne artimiausioje parduotuvėje. Skamba sudėtingai? Kad vėl pajusti pirmo karto skonį ir susprogdinti kasdienybės burbulą būtų lengviau, „Kaunas 2022“ kviečia į netikėtumų festivalį „100 pirmų kartų“, kuris vyks liepos 14 d., šeštadienį. Netikėtumai laukia Kauno geležinkelio stotyje, Kauno Akropolyje, „Volfas Engelman“ lauko terasoje ir kitose viešose miesto erdvėse. Festivalio programa sudaryta iš keturių veiksmo kupinų dalių – „Iškylauk“, „Atrask“, „Kopk“ ir „Pasidžiauk“.

KONTAKTAI

camp@kaunas2022.eu

 

Ar esi pasiruošęs šimtui naujų iššūkių bei nuotykių?