Programa Kauno miesto ir rajono mokiniams, norintiems aktyviai veikti savo mokyklos bendruomenėse.

„Mokyklų ambasadoriai“ – kasmėnesinių susitikimų ciklas ir kompetencijų kėlimo programa, kurios metu kartu su gimnazijų ir progimnazijų atstovais diskutuojame apie kultūrą, kūrybiškumą ir pokyčius mokykloje. Nuo lapkričio iki gegužės trunkanti programa dalyviams suteikia galimybę prisijungti prie aktyvios Kaunas 2022 jaunimo programos bendruomenės, išmokti naujų dalykų (darbo komandoje, veiklų planavimo, komunikacijos ir kultūrinių aktyvacijų organizavimo), iš arčiau susipažinti su visa „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programa ir tapti jos ambasadoriais savo mokykloje.

Pagrindinis programos tikslas – ne tik suburti aktyvius jaunuolius, tačiau ir padėti jiems aktyviai veikti savo bendruomenėse. Kartu su ambasadoriais organizuojame kelis didžiuosiu renginius per metus, remiame jų iniciatyvas ir idėjas. Dalinimasis patirtimi, tobulėjimas kartu ir bendri renginiai – štai kas vienija programos dalyvius. Jei tiki šiomis idėjomis, junkis prie mūsų bei kultūriškai ir kūrybiškai tobulėjančių Kauno – Kauno rajono mokyklų.

Jei tu: 

  • Esi atsakingas ir kūrybingas;
  • Nori prisidėti prie Kaunas Europos kultūros sostinės 2022 programos;
  • Esi aktyvus bendruomenės narys ir nori tobulinti savo įgūdžius;
  • Nori inicijuoti pokyčius savo mokykloje;
  • Galėsi dalyvauti susitikime kartą per mėnesį.

Jei turi klausimų, lauksime tavo laiško el.p. aurelija@kaunas2022.eu paskirties laukelyje įrašyk „MOKYKLŲ AMBASADORIAI“ ir mes su tavimi susisieksime!


Programos kuratorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

Programos vadyba:

Raimonda Jankutė

Raim.jankute@gmail.com