LAIMĖ ŠVĘSTI KARTU

Pastarieji paskutiniai metai tik dar kartą pabrėžė mus supančių žmonių – šeimos, kaimynų, kolegų ir kitų bendruomenės narių svarbą vieni kitiems, tad šiais, 2022-aisiais metais, skelbiame, kad didžiausia laimė yra švęsti kartu – tarp žmonių ir su žmonėmis!

Kovo 20 d. pasitiksime, jau tradicija tapusią, Tarptautinę Laimės dieną, kuri kvies laimingomis akimirkomis džiaugtis bei dalintis ilgiau, nusitęsdama į laimingą savaitgalį! Šiais metais minėsime jau penktąją Laimės dieną, kuri akcentuosis į laimės kūrimą ir šventę tarp žmonių.

Bendruomenės ašis – žmonės, kurie būdami drauge, dalindamiesi idėjomis, gerais žodžiais kuria nepamatuojamą jėgą, išaugančią į didelį, šviesų ir, svarbiausia, LAIMINGĄ MIESTĄ. Tai – didžiulė vertybė, kurią puoselėti būtina – kasdien, visur ir visada. Laimės momentai gimsta mūsų kasdienybėje – parduotuvėje, spektaklyje ar važiuojant troleibusu, o juos visada lydi žmonės!

APIE LAIMĖS DIENĄ

2018 metais oficialiais Tarptautinės laimės dienos ambasadoriais Lietuvoje tapo projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda, įsitikinusi, kad Kaunas yra laimingų žmonių miestas.
Švęsti laimę visame pasaulyje pradėta 2013-iais. Tarptautinė laimės diena – Jungtinių Tautų inicijuota šventė, siekianti stiprinti vieną svarbiausių emocijų kiekvieno žmogaus gyvenime – laimę. Jos ieškosime ir įvairiais formatais švęsime kasmet, kovo 20 d.

Per ankstesnes Laimės dienas kalbėjome itin svarbiomis temomis – apie visiems ir visur prieinamą laimę, tvarumo svarbą ir emocinę sveikatą. „Kaunas 2022“ komanda nėra vieninteliai Laimės dienos programos autoriai ir kūrėjai - prie šios dienos kūrimo kiekvienais metais kviečiame jungtis: muziejus, mokyklas, verslus, bibliotekas, būrelius, kavines ir skirtingas bendruomenes.

Mūsų tikslas - su jūsų pagalba sukurti patį laimingiausią festivalį, kurį švęstų kiekvienais metais ne tik Lietuva, bet ir visa Europa.

PROGRAMA

Kviečiame savo sumanymais ir idėjomis pasidalinti el. paštu [email protected] arba užpildyti registracijos formą: bit.ly/LaimėsDiena

Istorija

Globėjai
Pagrindiniai rėmėjai
Rėmėjai
Partneriai
Informaciniai partneriai
Apie laimę kalba
Laimės radijas
KONTAKTINIS ASMUO

Irutė Tumaitė
El. paštas: [email protected]
Telefonas: +370 663 55136

Oficiali Kaunas 2022 svetainė     Privatumo politika       Tobalt svetainių priežiūra
© 2019  Kaunas 2022 . Visos teisės saugomos