„Tachiki Public Art Award 2020“ – tai konkursas, skirtas jauniems menininkams iš viso pasaulio. Jo tikslas – išrinkti 5 meninių instaliacijų idėjas, pateiktas konkurso dalyvių, ir jas įrengti naujai kuriamame Tachikawa miesto rajone, Tokijuje, 2020 metų pavasarį.

Čia bus įrengtos 5 meno instaliacijos. Kiekvienos iš jų idėja turi atitikti vieną iš trijų temų:

  • Ateitis – dialogas su pasauliu apie naujas patirtis, kurios mūsų laukia ateityje;
  • Aplinka – dialogas apie mus supančias socialinę ir natūralią aplinkas;
  • Atmintis – dialogas su Tachikawos miesto šaknimis – jo istorija ir atmosfera, kviečiant susimąstyti apie tai, kokios ateities norime.

Kiekviena meno instaliacija turėtų netradiciškai ir savitai atsakyti į klausimą „Kas yra klestėjimas ir geras gyvenimas?“ ir skatinti miesto lankytojus pačius diskutuoti šia tema. Konkurse bus išrinkti 5 nugalėtojai. Kiekvienas iš jų gaus 500,000 Japonijos jenų (JPY) vertės prizą bei nuo 1,000,000 iki 4,000,000 Japonijos jenų vertės stipendiją instaliacijai realizuoti (stipendijos dydis priklausys nuo vietos, kurioje bus įrengta meno instaliacija). Konkurse dalyvauti kviečiami menininkai ir jų grupės, kurie yra 39-erių metų amžiaus arba jaunesni (menininkų grupės amžiaus vidurkis turėtų būti 39 metai ir mažiau). Konkursas yra nemokamas, jame gali dalyvauti bet kokios tautybės menininkai. Be to, konkursui galima pateikti neribotą skaičių originalių meninių projekt. Savo meninių instaliacijų projektus konkurso organizatoriams galite siųsti iki balandžio 4 dienos.