Auginame galvas, kuriose auga Kaunas

„Kauno iššūkio“ programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu.

„Kauno iššūkio“ dalyvių (15-18m. jaunimo) grupė yra renkama kiekvieną rugsėjį, o programa trunka nuo spalio iki kovo mėnesio. Jos metu analizuojami ir kūrybiškai sprendžiami realūs Kauno miesto ir rajono iššūkiai, atliekamos praktinės užduotys, vystomi jaunimo inicijuoti projektai ir mokomasi darbo komandoje. Šiais metais programą papildys daugiau apsilankymų kultūrinėse institucijose, siekiant gerinti jaunimo įtrauktį į jų veiklas, bei atviros paskaitos, kuriose dalyvauti galės ne tik programos dalyviai. Tai proga jaunimui kartu su „Kaunas2022“ komanda įgyvendinti savo idėjas miestui ir jo žmonėms.
Programoje dalyvaujantys jaunuoliai savo veiklą gali tęsti alumnų klube, kur kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių.

Registracija rugsėjo 1d. – 22d. (iki 23:59val.).
II etapas – gyvi susitikimai rugsėjo 23d.-28d.
Su visais aplikuojančiais jaunuoliais susisieksime.

Registruokis čia.


Daugiau apie „Kauno iššūkio“ programą sužinokite:
Facebook   Instagram

„Kauno iššūkio“ programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje  M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.


Programos koordinatorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

+37062635799

Programos vadybininkė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251