Auginame galvas, kuriose auga Kaunas

„Kauno iššūkio“ programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu.

„Kauno iššūkio“ dalyvių (15-18m. jaunimo) grupė yra renkama kiekvieną rugsėjį, o programa trunka nuo spalio iki balandžio mėnesio. Programa suskirstyta į 2 dalis: pirmoji yra skirta Kaunas 2022 platformų kūrybiškų iššūkių sprendimui, o antroji – pačių komandų inicijuotų idėjų realizavimas. Nors darbai vyksta komandose, dalyviams suteikiama galimybė aplankyti ir gyvai susipažinti su kultūrinėmis institucijomis, siekiant įtraukti jaunimą į organizacijų veiklas. Programa kelissyk per metus kviečia ne tik programos dalyvius į atvirus praktinius užsiėmimus šiomis temomis: kūrybiškumas, efektyvumas, viešasis kalbėjimas.

„Kauno iššūkis“ – tai proga jaunimui kartu su „Kaunas 2022“ komanda įgyvendinti savo idėjas miestui, rajonui ir jo žmonėms. Programoje dalyvaujantys jaunuoliai savo veiklą gali tęsti alumnų klube, kur kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių.

Naujo sezono registracija prasidės 2020 m. rudenį.

„Kauno iššūkio“ dalyviai lankosi įvairiose Kauno miesto ir rajono kultūros organizacijose, susipažįsta su jų veikla ir siūlo savo idėjas kaip paskatinti jaunimą įsitraukti. Jei norite įtraukti jaunimą į savo veiklą ar supažindinti su ja, dėl fokus grupės vizito susisiekite sandra@kaunas2022.eu


Daugiau apie „Kauno iššūkio“ programą sužinokite:
Facebook   Instagram

„Kauno iššūkio“ programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje  M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.


Programos koordinatorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

+37062635799

Programos vadybininkė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251