Auginame galvas, kuriose auga Kaunas

„Kauno iššūkio“ programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu.

„Kauno iššūkis“tai proga jaunimui kartu su „Kaunas 2022“ komanda įgyvendinti savo idėjas miestui, rajonui ir jo žmonėms. Programoje dalyvaujantys jaunuoliai savo veiklą gali tęsti alumnų klube, kur kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo kultūrines idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių.

Naujo sezono registracija vyksta iki rugsėjo 24d. 23:59val. – čia.

„Kauno iššūkio“ dalyvių (15-18 m. jaunimo) grupė yra renkama kiekvieną rugsėjį, o programa trunka nuo spalio iki balandžio mėnesio. Pirmojoje programos dalyje dalyviai sprendžia „Kaunas 2022“ kūrybiškus iššūkius, o vėliau inicijuoja ir realizuoja savo pačių idėjas.

Programos metu moksleiviai dalyvauja praktinėse paskaitose, tyrinėja miestą ir dirba komandose. Atsirandantys iššūkiai, kviestiniai lektoriai ir įsitraukimas į kultūrą padeda tobulėti ir individualiai. Dalyviai dalinasi, jog pabaigę šią programą įgijo laiko planavimo, asmeninio efektyvumo, lyderystės, projektų valdymo įgūdžių, turėjo galimybę gyvai susipažinti su kultūrinėmis institucijomis ir įsitraukti į jų veiklas.

Susitikimai vyksta kas antrą šeštadienį, tačiau „Tempo erdvė“ komandoms yra atvira ir darbo dienomis. Dalyvavimas galimas tik su galimybių pasu. Programos tvarkaraštis yra vis papildomas atviromis paskaitomis ir dalyvių bei „Kaunas 2022“ iniciatyvomis.

„Kauno iššūkio“ dalyviai lankosi įvairiose Kauno miesto ir rajono kultūros organizacijose, susipažįsta su jų veikla ir siūlo savo idėjas kaip paskatinti jaunimą įsitraukti. Jei norite įtraukti jaunimą į savo veiklą ar supažindinti su ja, dėl fokus grupės vizito susisiekite sandra@kaunas2022.eu


Daugiau apie „Kauno iššūkio“ programą sužinokite:
Facebook   Instagram

„Kauno iššūkio“ programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje  M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.


Programos koordinatorė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251