Auginame galvas, kuriose auga Kaunas

„Kauno iššūkio“ programa įtraukiame jaunuolius į Kauno miesto ir rajono ateities pokyčių kūrimą kartu.

„Kauno iššūkis“tai proga jaunimui kartu su „Kaunas 2022“ komanda įgyvendinti savo idėjas miestui, rajonui ir jo žmonėms. Programoje dalyvaujantys jaunuoliai savo veiklą gali tęsti alumnų klube, kur kuriamos sąlygos jauniems žmonėms mokytis iš patirties ir eksperimentuoti įgyvendinant savo idėjas. Alumnų klubo ilgalaikė vizija yra jaunų žmonių įveiklinimas kurti ir įgyvendinti vieną didžiųjų 2022 m. renginių.

Naujo sezono registracija vyksta nuo rugsėjo 1 d. iki 22 d. 23:59 val. Registruotis galite užpildę formą čia.

„Kauno iššūkio“ dalyvių (15-18 m. jaunimo) grupė yra renkama kiekvieną rugsėjį, o programa trunka nuo spalio iki balandžio mėnesio. Programa suskirstyta į 2 dalis: pirmoji yra skirta „Kaunas 2022“ kūrybiškų iššūkių sprendimui, o antroji – pačių komandų inicijuotų idėjų realizavimui. Nors darbai vyksta komandose, dalyviai tobulėja ir individualiai: praktiškai įgauna laiko planavimo, asmeninio efektyvumo, lyderystės, projektų valdymo įgūdžių, turi galimybę gyvai susipažinti su kultūrinėmis institucijomis ir įsitraukti į jų veiklas. Susitikimai vyksta kas antrą šeštadienį, tačiau „Tempo erdvė“ komandoms yra atvira ir darbo dienomis. Programos tvarkaraštis yra vis papildomas atviromis paskaitomis ir dalyvių bei „Kaunas 2022“ iniciatyvomis.

„Kauno iššūkio“ dalyviai lankosi įvairiose Kauno miesto ir rajono kultūros organizacijose, susipažįsta su jų veikla ir siūlo savo idėjas kaip paskatinti jaunimą įsitraukti. Jei norite įtraukti jaunimą į savo veiklą ar supažindinti su ja, dėl fokus grupės vizito susisiekite sandra@kaunas2022.eu


Daugiau apie „Kauno iššūkio“ programą sužinokite:
Facebook   Instagram

„Kauno iššūkio“ programa veikia TEMPO erdvėje, Kauno senamiestyje  M. Daukšos g. 34. Užsuk susipažinti ir pasidalinti savo idėjomis miestui.


Programos koordinatorė:

Aurelija Prašmuntaitė

aurelija@kaunas2022.eu

+37062635799

Programos koordinatorė:

Sandra Karnilavičiūtė

sandra@kaunas2022.eu

+37065943251