Data

2020 Rgp 08 - 2020 Rgs 19

Žygis “Pažink Samylus”

Trukmė: 4 val.
Atstumas: 7 km
Sudėtingumas: 3 balai
Ieškai idėjos ką aktyvaus nuveikti vasaros vakarą? Domiesi savo krašto istorija? Mėgsti iššūkius? Norėjai sudalyvauti pirmuose mūsų organizuojamuose žygiuose, bet nesudalyvavai? Kviečiame dalyvauti trečiame žygyje po Girionis ir Samylų seniūniją, kuriuos partnerių komanda ir vietiniai gyventojai parengė būtent Jums. Žygis skirtas savarankiškam marių ir girių lobių tyrinėjimui ir pažinimui. Nereikia niekur registruotis, laiką ir maršruto ilgį pasirenkate patys.
Grįžimas 46 maršruto autobusu iš galinės autobuso stotelės Žiegždriuose. Turėti 1 €, el. bilietą ar mobiliąją aplikaciją “Žiogas”.
Žygio maršrutą ir objektų aprašymus rasite ČIA.
Kviečiame trečiojo žygio dalyvius kelti nuotraukas į Instagram, nepamirškite grotažymės #siuolaikinesseniunijos #Samyluzygis. Įdomiausios nuotraukos autoriui įteksime prizą.
BŪTINA pasirūpinti tinkama avalyne ir patogia apranga. Kiekvienas dalyvis atsakingas už savo sveikatą ir saugumą. Vaikai gali keliauti tik kartu su juos prižiūrinčiais suaugusi
SVARBU. Žiegždrių geologinis takas nutiestas skardingame Kauno marių krante, teks ne vieną kartą keliauti tai žemyn, tai aukštyn dažnai gana stačiais laiptais. Reikėtų turėti tai omenyje, nes mažesniems vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms kelionė gali būti per sunki. Tikrai sudėtinga šiuo taku būtų keliauti ir su vežimėliais.
Iki susitikimų kituose žygiuose!

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center