Vieta

Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius
K. Petrausko g. 31, Kaunas

Data

2019 Gru 07

Laikas

11:00 - 14:00

Žaliakalnio Kalėdų girliandos dirbtuvės

Gruodžio 7d. 11 – 14val. M. ir K. Petrauskų muziejuje vyks atviros Žaliakalnio Kalėdų girliandos dirbtuvės. Ateikite ir papuoškime Kalėdų eglę bendru žaliakalniečių kūriniu – iš juostelių ir mūsų šviesių minčių sujungta girlianda. Prisijungti gali visi, nuo mažiausio iki didžiausio, nuo techniko iki menininko, nuo Žaliakalnyje visą gyvenimą gyvenančio iki čia tik mintimis atklystančio! Skirkite laiko tiek, kiek galite – kelias minutes, o gal ir valandas.

Technika – tarpukario įkvėpta girlianda, kai iš burbuliukais sujungtų juostelių gimsta spalvinga puošmena eglei. Atsižvelgiant į tai, kad Kalėdų eglutė stovės lauke, girlianda bus gaminama iš lipnios plėvelės (ačiū, lipnus.lt už padovanotus likučius), ją klijuojant ant sukarpytų buteliukų juostelių.

Priemonėmis (juostelėmis, segtuvais…) pasirūpinsime mes, tačiau kiekvieną iš Jūsų prašome atsinešti bent po vieną tuščią (mažą) vandens buteliuką. Nesijaudinkite, naudingu patarimu ar padrąsinimu, kaip gaminti girliandą, taip pat pasidalinsime.

Na, o gruodžio 12d. M. ir K. Petrauskų namus užpildys šv. Kalėdų dvasia ir visi dalinsimės bendryste, kūryba ir jaukiais pokalbiais. Laukiame visų!

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center