Data

2019 Spa 21

Laikas

18:00 - 20:30

Visiškai slaptai: ekskursija po Karmėlavą | Istorijų festivalis

Ar žinojote, kad Lietuva nėra branduolinė valstybė, tačiau čia Šaltojo karo metais buvo dislokuotas atominis ginklas? Suintrigavome? Tuomet laukiame Jūsų registracijos ir pažadame Jums unikalią ekskursiją neįtikėtinoje vietoje su nerealiu ekskursijos gidu, kuris atskleis slapčiausias karines Karmėlavos paslaptis. Ekskursijos dalyviai bus supažindinami su Šaltojo karo militaristine filosofija ir aplankys vietas, liudijančias ginklavimosi varžybų pasekmes, likusias Karmėlavos seniūnijoje. Garantuojamas visiškas slaptumas, o kiekviename žingsnyje bus atskleistos paslaptys, nežinomos net patiems vietos gyventojams.

Ekskursiją ves Paslaptingas agentas 007.

Ekskursijos pradžia: Karmėlavos šv. Onos parapijos automobilių stovėjimo aikštelė (Piliakalnio g. 17, Karmėlava, Kauno r.).

Ekskursijos kodas: KARINĖ PASLAPTIS (visi užsiregistravusieji atvykę į vietą privalo pasakyti ekskursijos kodą).

Būtina registracija: tel. Nr. 8 699 28414 arba el. paštu: ramuciukc@gmail.com.

Lankytojai į ekskursijos vietą bus vežami mikroautobusu, o savo automobilius privalės palikti automobilių stovėjimo aikštelėje.

Aprangos kodas ir kiti BŪTINI atributai: šilta patogi apranga, patogi ir vandeniui atspari avalynė, vandens buteliukas ir žibintuvėlis (galvos ar rankinis).

Ekskursija nemokama.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center