Vieta

Žemuogių gatvė 1, LT-44163 Kaunas, Lietuva
Žemuogių gatvė 1, LT-44163 Kaunas, Lietuva

Data

2020 Spa 10

Laikas

12:00 - 14:00

Vienos gatvės istorija | Istorijų festivalis

Kviečiame leistis į kelionę po vieną iš trumpiausių Kauno gatvių ir pasiklausyti joje sklandančių istorijų apie čia gyvenusius žmones bei jų pertrauktus gyvenimus. Apie dailininko Stepono Varašiaus tylų pasipriešinimą sovietinei ideologijai, profesorių namą, kuriame niekad nenutildavo kalbos apie literatūrą ir meną, kapitono Antano Gedmanto, majoro Simo Narušio bei po pasaulį išblaškytos Petrauskų šeimos likimus.
Ekskursija prasidės prie Žemuogių g. 1 numeriu pažymėto namo, o pasibaigs M. ir K. Petrauskų namuose, kur prie arbatos puodelio kviesime pasidalinti savo išgyvenimais bei istorijomis apie tėvų, senelių patirtis okupacijos laikotarpiu.
Ekskursija vyks spalio 10 d. 12 val., ją ves Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus muziejininkė Deimantė Kondrotaitė. ❗ Būtina išankstinė registracija tel. +370 696 75 737 ar el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt.
P. S. Ekskursija bus vykdoma pasitelkiant gido sistemą. Nepamirškite pasiimti ausinių! Trukmė – 2 val. Ekskursija tinkama judėjimo / regos negalią turintiems asmenims; į anglų kalbą neverčiama.
Ekskursija yra projekto Kaunas 2022 organizuojamo 𝙿𝚎𝚛𝚝𝚛𝚊𝚞𝚔𝚝𝚊𝚜 𝚐𝚢𝚟𝚎𝚗𝚒𝚖𝚊𝚜 | Istorijų festivalis. Daugiau informacijos bei pilną festivalio programą rasite: www.istorijufestivalis.eu
//
Ekskursijų metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat prašome laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.
📸 Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center