Vieta

Domeikavos seniūnija, Bažnyčios gatvė 2, Domeikava
Domeikavos seniūnija, Bažnyčios gatvė 2, Domeikava

Data

2020 Rgs 19

Laikas

12:00 - 18:00

Domeikos dienoraštis | Šiuolaikinės seniūnijos

„Domeikos dienoraštis“ – tai pirmą kartą vykstantis orientacinis žygis po pseudo istorinę ir fantastinę Domeikavą. Jo metu egzistuojanti tikrovė persipins su stebuklinga istorija. Dauguma žaidimo vietų – tai Domeikavai svarbios, istorinės vietos ir paveldo objektai, kuriuose sutiksite pažįstamus arba pramanytus šios vietos gyventojus, todėl žaidimas sujungs intriguojantį pasakojimą, tikras ir pramanytas istorijas, bei suburs vietos bendruomenę.
Renginio dalyviai (žaidėjai) bus perskirstyti į komandas, kurios rungtyniaus tarpusavyje. Kiekviename punkte jų lauks žaidimo veikėjai – istoriniai personažai – pasakojantys tikrus ir antgamtiškus Domeikavoje vykusius ar vykstančius dalykus. Jie žaidėjams skirs įvairias užduotis: pristatyti laišką, išspręsti galvosūkį ir pan. Greta personažų, galvosūkių, maršruto įveikimo, žaidėjams bus pasiūlyta ir kūrybinė užduotis – fotomedžioklė. Ši žaidimo dalis nėra privaloma, tačiau už jas komandos ir žaidėjai gali gauti papildomų taškų.
Bendrosios žaidimo taisyklės:
• Dalyvauti gali visi: vaikai, šeimos, suaugusieji ir senjorai, o taip pat organizacijos, bendruomenės firmos ir kiti kolektyvai.
• Žaidimo trukmė pasirinkta pakankamai ilga, kad joje galėtų dalyvauti ir lėtesni žaidėjai, o trasos įveikimo greitis nėra svarbus.
• Žaidimo laimėtojų komandą apsręs žaidimo metu visos komandos bendrai surinkta taškų suma.
• Žaidimo metu cirkuliuos žaidimo valiuta (monetos). Jos bus gaunamos už praeitus punktus, atliktas užduotis, taip pat gali būti išleistos pagalbai. Žaidimo gale turimas monetų kiekis virs taškais.
• Registruotis gali ir pavieniai asmenys, ir komandos. Komandoje gali būti ne mažiau kaip 5, ir ne daugiau kaip 20 asmenų.
• Žaidimo metu kiekviena komanda rinks užuominas, pagal kurias ieškos Domeikavos teritorijoje esančių žaidimo punktų.
• Maršrutą žaidimo punktams pasiekti komandos pasirenka savarankiškai (nustatytos trasos arba punktų eiliškumo nebus).
„Domeikos dienoraštis“ – vienas iš penkiolikos Šiuolaikinių seniūnijų renginių. Susipažinkite su kitomis Kauno rajono seniūnijosmis ir jų renginiais: „Šiuolaikinės seniūnijos: Unikalios po vieną, stiprios drauge.“
2020 m. Domeikavos seniūnija tapo Kauno ir Kauno rajono – Europos kultūros sostinė 2022 programos dalimi. Projekte dalyvaujanti seniūnija siekia įprasminti ir išsaugoti savitą vietos istorinę atmintį, remtis ja formuojant šiuolaikinę tapatybę, kūrybingai panaudoti turimus išteklius, sudominti ir įtraukti kuo didesnę ir įvairesnę auditoriją ir skatinti didžiuotis gyvenamąja vieta. Pasirinktas žaidimo formatas padeda atsiskleisti lankytinoms vietoms, istorijai ir gyventojų kūrybiškumui.
Projektą „Šiuolaikinės seniūnijos“, kuris tęsis iki 2022 m., Domeikavos seniūnijoje įgyvendina Domeikavos kultūros centras, „Kaunas 2022“, žaidimą kuruojanti komanda „Carpe Noctem“, vietos kultūros ir bendruomenių atstovai.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center