Vieta

Kauno kultūros centras
Vytauto pr. 79, Kaunas

Data

2019 Bal 04

Laikas

11:00 - 13:00

Žymės

Kylantis Kaunas

Šokio profesionalų mokymo programa „Kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimas ir raiška“: Seminaras-konsultacija „Pirmosios kūdikių šokio patirtys“

„Kaunas 2022“ kartu su šokio teatru „Dansema“ įgyvendina šokio profesionalų mokymo programą „Kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimas ir raiška“.

Lektorė – choreografė, šokio pedagogė, socialinių mokslų daktarė Birutė Banevičiūtė. Programa skirta šokio profesionalams (šokėjams, choreografams, šokio mokytojams), siekiantiems įgyti žinių apie ankstyvojo amžiaus vaikų šokio suvokimo ir raiškos ypatumus.

Tikslas – sudaryti sąlygas šokio profesionalams įgyti žinių ir gebėjimų analizuoti ir vertinti kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimą ir raišką bei organizuoti ankstyvojo šokio ugdymo procesą. Numatomas rezultatas: programos dalyviai įgis žinių apie kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimo ir raiškos ypatumus, įgis gebėjimų organizuoti ir įgyvendinti ankstyvojo šokio ugdymo procesą, remiantis dr. Birutės Banevičiūtės ankstyvojo šokio ugdymo metodika.

Renginys – uždaras.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center