Vieta

Kauno kultūros centras
Vytauto pr. 79, Kaunas

Data

2019 Bal 15

Laikas

11:00 - 12:00

Žymės

Kylantis Kaunas

Šokio pamokėlė kūdikiams

„Kaunas 2022“ kartu su šokio teatru „Dansema“ kviečia į šokio pamokėlę 8-14 mėn. amžiaus kūdikiams ir jų tėvams, seneliams ar globėjams! Pamokėlėje, tyrinėjant įvairius daiktus ir judesius, bus ugdomos vaikų kūno fizinės savybės: koordinacija, pusiausvyra, smulkioji motorika. Mažieji mokysis judesių, kurių dar nemoka – šliaužti, ropoti, sėdėti, eiti, verstis, suktis, linguoti bei plėtos savo vaizduotę.

Choreografė: Birutė Banevičiūtė

Šokėjai-pedagogai: Viltė Kazlauskaitė ir Živilė Andrijauskienė (Šokio profesionalų mokymo programos „Kūdikių ir vaikų iki 3 metų amžiaus šokio suvokimas ir raiška“ dalyvės)

Trukmė: 45 min.

Kaina: 5 Eur (1 kūdikis + 1 tėvelis/senelis/globėjas), už kiekvieną papildomą dalyvį (kūdikį ar tėvelį/senelį/globėją) taikomas 2 Eur papildomas mokestis. Atsiskaitymas tik grynaisiais renginio vietoje.

Dirbtuves veda specialiai apmokyti šokėjai pagal choreografės, šokio edukologės, socialinių mokslų daktarės Birutės Banevičiūtės sukurtą ankstyvojo amžiaus šokio ugdymo metodiką.

Dalyviai: – 8-14 mėn. kūdikiai (labai svarbu laikytis nurodytų vaiko amžiaus ribų, nes tik taip pedagogai galės užtikrinti kokybišką mažųjų šokėjų patirties įgijimo procesą); – kiekvienas dalyvaujantis kūdikis gali atvykti su vienu suaugusiuoju; – pamokėles stebės šokių profesionalų mokymų programos dalyviai.

Kur ir kada vyks pamokėlė? Balandžio 15 d. 11:00 val. Kauno kultūros centre (Vytauto pr. 79, Kaunas)

* Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija: http://bit.ly/sokio-pamokeles-kudikiams

* Užsiėmimams rekomenduojama turėti judėjimui tinkamą aprangą.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center