Vieta

T. Ivanausko sodyba „Obelynė“
Obelynės g. 8, Akademija, Kauno r.

Data

2020 Rgs 19

OBELŲ SODINIMO ŠVENTĖ AKADEMIJOJE | Šiuolaikinės seniūnijos

Rugsėjo 19 dieną Akademijos bendruomenės centras, bendradarbiaudamas su Kaunas 2022 – Europos kultūros sostine bei su Kauno rajono muziejumi, planuoja renginų dieną!
12:00-15:00 – edukacinių veiklų renginys “Auginam Obelynę” Tado Ivanausko “Obelynės” sodyboje. Renginio metu vyks:
– Obuolių degustacija
– Tapybos pleneras “Natiurmortas su obuoliais”
Rugsėjis – tai vėlyva žolės rasa, ore skraidantys voratinkliai, vėsūs saulės spinduliai, kurie kvepiančiomis spalvomis sugula į skintų obuolių glėbius. Tai nuotaikos, kurias bandysime pagauti tapybos plenero metu ir pasijusti tikrais dailininkais. „Natiurmortas su obuoliais“ puiki rudens dovana sau. Plenerą ves dailės edukatorė Dalia Narkevičiūtė. REGISTRACIJA į šią edukaciją UŽDARYTA pasiekus maksimalų dalyvių skaičių!
– “Vainikuojame rudenį” – rudeninių gėlių kompozicijų gaminimo edukacija – skirta visiems, kas nori susikurti rudenišką interjero ar eksterjero susodintų augalų kompoziciją.
Tikriausiai visi namuose turime kokį nors nenaudojamą seną vazonėlį, kibirėlį ar medinę dėžutę….tad čiumpame į rankas ir keliaujame į “Obelynę” vainikuoti rudenį! (P.S. O jei neturi jokio indo po ranka, ne bėda, mes Tau padovanosime).
Plenerą ves floristų asociacijos tarybos narė, “PMA floristika” direktorė – Kristina Šiožinienė.
Vietų skaičius ribotas, tad būtina registracija čia.

– Obuolienės virimas ant laužo
– ABC arbata
Atsineškite savo puodelį!
– Renginio metu Akademijos gyventojams bus išdalinta 100 obelaičių sodinukų, šitaip skatinant gyventojų telktumą, kartų dialogą. Obelaitės bus įskiepytos unikaliomis, senoviškomis, tik “Obelynėje” augančiomis obelų veislėmis.
“Auginsim Obelynę” visoje Akademijoje! – daugiabučių, privačių namų, darželių, mokyklų kiemuose. Auginsim ir kartu augsime patys kaip bendruomenė.
Neabejojame, jog pačių akademiečių pasodintos obelaitės paskatins saugoti, vertinti ir pagarbiai puoselėti mus supančią aplinką bei atitikti laimėtą “Šiuolaikinės seniūnijos” statusą.
– Edukaciją apie obelaičių sodinimą bei priežiūrą praves Akademijos gyventojas, biomedicinos mokslų daktaras – Kęstutis Malinauskas.
– Renginio rėmėjas @Griliai.lt kviečia visus grilių entuziastus, bei svarstančius įsigyti grilių – susipažinti, pasilabinti, pasikonsultuoti. #Griliai.Lt komanda keps, rūkins, vaišins patiekalais su obuoliais!
Projektas vykdomas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1. 1.5. priemonės “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” įgyvendinimo Kauno rajono savivaldybėje projektą. Projektas finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Antroji renginių ciklo dalis nuo 16:00-22:00 persikels į XI-to (Marvos) forto salą, kur naktinis klubas “Lizdas” ruošia mums įspūdingą šviesų ir muzikos vakarinę programą!
@Šiuolaikinės seniūnijos: Unikalios po vieną, stiprios drauge
#AkademijosBendruomenėsCentras
#KaunoRajonoMuziejus
#Kaunas2022
* Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama
* Renginiuose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes bei laikytis saugaus 1m socialinio atstumo!
Iki susimatymo!

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center