Vieta

Lapių laisvalaikio salė
A. Merkio g. 1, Didžiosios Lapės

Data

2020 Rgs 20

Laikas

18:00 - 20:00

Kūrybinės dirbtuvės

2020 m. Lapių seniūnija prisijungė prie Europos kultūros sostinės “Kaunas 2022” Šiuolaikinių seniūnijų projekto.
Ieškodami identiteto, vietos problematikos vietos vietos bendruomenė su partneriais nuėjo ilgą kelią ir štai šiais metais kviečiame pradėti draugiškesnę aplinkai ir kūrybiškesnę kelionę link 2022-ųjų titulo metų. Kviečiame bendruomenę burtis, dalyvauti, kurti ir įsitraukti į organizacinį procesą.
Visos veiklos pritaikytos šeimai.
Rugsėjo 2 d. 18 val.
Vilnos vėlimo dirbtuvės
Rugpjūčio 26 d. 18 val.
Diskusija bendruomenei “Tvarus gyvenimas Lapėse – mitas ar realybė”?
Rugpjūčio 19 d. 18 val.
Muilo gamybos dirbtuvės
Rugpjūčio 12d. 18 val.
DARYSIME GUOLĮ GYVŪNUI !!! Savo rankomis pagamintais guoliais pradžiuginsite ne vieną širdelę, ar tai būtų Jūsų augintinis, ar atiduosite prieglaudos gyvūnėliui.
Tikiu, kad kiekvienas atidaręs spintos duris ras senų drabužių ir patalynės užvalkalų , kurie įplyšę, ar su įsisenėjusia dėme, arba tiesiog kurių senai užgeso „Žvaigždžių valanda“, juos panaudosime kamšalui. Taipogi reikia atsinešti: žirklių, siūlų, adatų ir būtiniausiai nepamirškite GEROS NUOTAIKOS !!!
Rugpjūčio 5 d. 18 val. MAINYTUVĖS
Knygos, Žaislai, Papuošalai
Lentynoje dūla daug kartų perskaityta knyga? Vaikams įgriso jų žaislai ir žvalgosi kitų? Pilna dėžutė auskarų, bet nei vienas jau nebevilioja pasipuošti? Ateikite su jums atgyvenusiais daiktais į seniūnijos kiemą ir apsimainykite su kitais. Nes kas vienam sena ir atsibodę, kitam gali būti nauja ir labai reikalinga. Nes kiekvienai knygai turi būti suteikta galimybę papasakoti savo istorija kuo daugiau žmonių, kiekvienas žaislas nusipelno būti mylimas ne vieną kartą ir kiekvienas mielas niekutis turi teisę sublizgėti iš naujo.
Laukiame Jūsų Rugpjūčio 5 d. nuo 18 val. seniūnijos kieme.
Neišmainytas knygas priglaus Lapių biblioteka, nesuradusius naujų šeimininkų žaisliukus į laikiną globą priims Seniūnijos socialinių reikalų skyrius, papuošalus bus galima palikti bendruomenei antrinio panaudojimo edukacijoms.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center