Vieta

Keramikos dirbtuvės „Kita Neries pusė”
Jurbarko g. 2, Kaunas

Data

2019 Rgs 07

Laikas

12:00 - 16:00

Žymės

Fluxus

Kita Neries pusė

Menininkų studijos „Kita Neries pusė“ perkels lankytojus iš senamiesčio į kitą upės pusę – į Vilijampolę. Kviečiame prisijungti Vilijampolės bendruomenę ir rajono svečius, susėsti piknikui raudonų plytų pastate prie Neries ir pasimėgauti menu.

Programoje:
12–15 val.   Mozaikos dirbtuvės; lino raižinių ir molio dirbtuvės; paroda – labirintas; piknikas
15 val.        Ekskursija į „Pelėdų kalną“

Mozaikos dirbtuvės „Šukės neša laimę“
Gita Balžekaitė ves mozaikos dirbtuves lankytojams iš jų atsineštų dužusių indų šukių. Jau nuo pavasario žmonės rinko ir nešė savo indų šukes, iš kurių kartu kursime mozaiką keramikų pastato kieme. Sakoma, jog šukės neša laimę, tad iš įvairių žmonių skirtingų „laimės“ dalelių sukursime laimės „mandalą“ – laimingą vietą. Vietą kur svajonės pildysis.

Paroda
Keramikų pastato viduje vyks grupinė pastate dirbančių menininkų paroda. Paroda – kaip žaidimas. Išmėtyti po visą pastatą kūriniai supažindins su pačiu istorinę vertę turinčiu keramikų pastatu. Ieškodami kūrinių, vaikščiosite po pastato labirintus.  Šios ekskursijos metu susipažinsite ir su čia dirbančiais menininkais per jų kūrinius. Lankytojams bus paduoti žemėlapiai su kūrinių pavadinimais, kurie bus kaip nuorodos vedžiojantys jus po nebylią ekskursiją.

Molio lipdymo dirbtuvės „Ženklai molyje“
Keramikė Daiva Elena Micailovaitė ves molio lipdymo dirbtuves keramikų pastato svečiams. Kursime bendruomenės pano iš skirtingų molio segmentų. Paskui visas dalis sujungsime į vieną kūrinį.

Lino raižinių dirbtuvės
Dirbtuves ves grafikė ir keramikė Laima Mačiulaitytė. Lankytojai galės susipažinti su lino raižinio technika, atsispausti lino raižinio kūrinį sau. Taip pat eksperimentuosime su spauda nuo augalų, kitų paviršių.

Paprastas piknikas
Pietų metas. Kaip be pikniko? Pastato kiemelyje lankytojai galės įsikurti ir mėgautis savo atsineštu maistu, pakalbėti apie meną, pasidalinti idėjomis.

„Kita Neries pusė” – tai Fluxus festivalio dalis. Visą renginio programą rasite čia.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center