Vieta

Fazer Lietuva
Raudondvario pl. 129A

Data

2019 Spa 24

Laikas

12:00 - 13:00

ISTORIJOS PIETUMS: gardi ekskursija | Istorijų festivalis

„Fazer Lietuva“ atveria savo duris Kauno gyventojams ir miesto svečiams bei kviečia iš arti susipažinti su duonos kepimo procesu. Duona – tai svarbus ingredientas daugelio lietuvių gyvenime, turintis ne tik funkcinę, bet ir emocinę reikšmę. Ir nors duonos kepimas šiandien modernus ir automatizuotas, jame vis tiek dar gausu rankų šilumos, prisilietimo, šiltų emocijų, kurias sudedame į kiekvieną kepalą.

Kaune „Gardėsio“ prekės ženklas žinomas dar nuo 1995 metų, todėl daugelis sieja šią kepyklą su Kaunu. Tačiau nedaugelis iš tikrųjų yra ten buvęs ir iš arti pamatęs sudėtingą duonos kepimo procesą. Todėl kviečiame visus norinčius tai padaryti ir susipažinti su duonos kepimu bei visomis jo subtilybėmis.

Siekiame šviesti bendruomenę ir parodyti, kad duonos kepimas – tai garbingas darbas, reikalaujantis ypatingo dėmesio, ilgai tobulinamų receptūrų ir atsidavimo. Taip pat siekiame parodyti, kad šiandien duona taip pat išlaiko savo vertę, tačiau per kitą prizmę – pademonstruoti jos skoninių savybių ir formų, įvairovę, naujus ir netradicinius ingredientus ar dar neatrastus formatus.

Registracija: aiste.malakauskaite@fazer.com

Ekskursija nemokama.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center