Vieta

Panemunės Šilo teritorija
Panemunės Šilo teritorija

Data

2020 Rgs 05

Laikas

10:00

IKI Ėjimo varžybos | Kaunas 2020

Jau tradicija tapęs, kasmetinis, nemokamas ėjimo renginys – 𝗜𝗞𝗜 𝗲̇𝗷𝗶𝗺𝗼 𝘃𝗮𝗿𝘇̌𝘆𝗯𝗼𝘀 – rudens pradžio sugrįžta į Kauną! Su visa šeima, augintiniais bei draugais eiti kviečiame rugsėjo 5 dieną!

𝗡𝗘𝗠𝗢𝗞𝗔𝗠𝗔 𝗥𝗘𝗚𝗜𝗦𝗧𝗥𝗔𝗖𝗜𝗝𝗔: www.ikiejimovarzybos.lt

Varžybų tikslas – su visa šeima 𝗻𝘂𝗲𝗶𝘁𝗶 𝟭𝟱 𝟬𝟬𝟬 𝘇̌𝗶𝗻𝗴𝘀𝗻𝗶𝘂̨ (10,5 km). Renginys yra nemokamas, o juo norime skatinti fizinį aktyvumą, pabrėžti judėjimo naudą. Juk ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad į šias varžybas raginame įtraukti visus šeimos narius ir netgi augintinius.

Varžybose pirmų vietų nėra, pakanka ramiai pasivaikščioti, o finišavusių lauks ne tik įvairios aktyvacijos bei galimybė žingsnius iškeisti į vertingus prizus, bet ir specialūs, aplinkai draugiški renginio trofėjai.

Jūsų lauks:

👣 𝗔𝗖𝗧𝗜𝗩𝗨𝗦 𝟱𝟬𝟬𝟬 𝘇̌𝗶𝗻𝗴𝘀𝗻𝗶𝘂̨ 𝗮𝗸𝘁𝘆𝘃𝗶𝗼𝘀 𝘀̌𝗲𝗶𝗺𝗼𝘀 𝘇𝗼𝗻𝗮. Čia kiekvienas šeimos narys tikrai ras ką nuveikti. Aktyvios pramogos, įtraukiantys žaidimai ir smagūs užsiėmimai – puikiai praleistas laikas garantuotas!

👣 𝗚𝗜𝗡𝗧𝗔𝗥𝗜𝗡𝗘̇ 𝗩𝗔𝗜𝗦𝗧𝗜𝗡𝗘̇ 𝟭𝟬 𝟬𝟬𝟬 𝘀𝘃𝗲𝗶𝗸𝗮𝘁𝗶𝗻𝗴𝘂𝗺𝗼 𝘇𝗼𝗻𝗮. Čia jūsų lauks profesionalūs kineziterapeutai ir sveikatingumo ekspertai, kurie pasidalins naudingais patarimais ir atsakys į jums rūpimus klausimus. Pasikrovę energijos toliau galėsite žygiuoti finišo link!

👣 𝗜𝗞𝗜 𝘇̌𝗶𝗻𝗴𝘀𝗻𝗶𝘂̨ 𝘁𝘂𝗿𝗴𝘂𝘀, kuriame savo sukauptus žingsnius galėsite išleisti į gardžius, šviežius ir sveikatai palankius vaisius bei daržoves. Jų lauks net 20 000!

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center