Vieta

Autobusų stotis
Kaunas

Data

2020 Spa 01 - 2020 Spa 14

Laikas

14:00 - 22:00

Fotografijos paroda „Modernus gyvenimas“ | Photography exhibition ‘Modern life’

*English translation below.
„Modernus gyvenimas“ – fotografijų paroda apie šiuolaikinius žmones ir modernizmo palikimą šiuolaikiniam Kaunui. Tarpukariu buvęs mados sostine, vadintas mažuoju Paryžiumi, Kaunas ir šiandien yra įstabus miestas, tačiau tai pastebima daug rečiau. Šia paroda norime atkreipti dėmesį į Kauno panašumus tarpukariu ir šiandien – modernistinę architektūrą ir mados detales, kurios išliko nuo tarpukario iki šių dienų.
„KOMODA“ – kūrybinis „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ jaunimo programos „Kauno Iššūkio“ projektas, supažindinantis žmones su mados pasauliu, kalbantis apie Kauno kultūrinį gyvenimą per mados prizmę. Rengdami parodą siekėme sujungti jaunus žmones ir tarpukario dvasia alsuojančias Kauno vietas, priminti kauniečiams, kad Kaunas – pilnas nuostabių vietų ir įdomių žmonių.
Parodos atidarymas:
Spalio 1 d. 14.00 val. meninėje instaliacijoje „Vartojimo dėlionė“ Nemuno ir Neries santakos dauboje.
Spalio 1 d. 18.00 val. Kauno autobusų stoties laukimo salėje.
Paroda Kauno autobusų stotyje bus eksponuojama 2 savaites.
Ačiū rėmėjams ir visiems prisidėjusiems prie parodos įgyvendinimo: dienraščiui „Kauno diena“, finansinių paslaugų centrui „Aurita“, gėlių ir vintažinių prekių parduotuvei “B&B”, dizainerei Dovilei Šopytei, Kauno autobusų stočiai, Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklai, muziejams: M .K. Čiurlionio muziejui, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Sugiharos namams ir Kauno miesto muziejui.
Projektas yra „Kaunas 2022 Europos kultūros sostinė“ jaunimo programos dalis.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center