Vieta

Rokų laisvalaikio salė
Nemuno g. 14, Rokai

Data

2019 Rgs 06

Laikas

9:30 - 17:00

Žymės

Fluxus

Fluxus festivalis: Bendruomenių forumas

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ bendruomenių programa „Visi kaip vienas“ inicijuoja renginį, sukviesiantį įvairias bendruomenes, menininkus, kūrybininkus, fasilitatorius ir kuratorius iš visos Europos.

Forumas skirtas visiems, kurie nori veikti bendruomenėms,jau veikia bendruomenėse, domisi meninių ir kūrybinių bendruomeninių procesų kuravimu ar fasilitavimu, bendruomeniniais menais. Organizatoriai kvies dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ir diskusijose, dalintis savo patirtimi ir bendruomenine praktika, atrasti naujus įkvėpimus ir užmegzti vertingus ryšius.

Bendruomenių forumas yra Fluxus festivalis: kopimas į Parodos kalną dalis. Vakarinėje Fluxus festivalio dalyje visi bus kviečiami kartu su bendruomenėmis įsitraukti į kūrybinius procesus ir palydėti dieną Flux‘išku kopimu į Parodos kalną.

Programa:

Pirmoje forumo dalyje pranešėjai dalinsis patirtimi, kaip jiems sekėsi užčiuopti gyventojų poreikius:
• Inga Urbonaitė – Vadoklienė (Lietuva) „Kaip pakviesti žmones norėti pokyčių? Poreikių analizė per patirties dizaino prizmę“
• Iza Rutkowska (Lenkija) „Building people – how to create spaces by involving its users and according to inhabitants real needs?“ („Buriant žmones – kaip sukurti erdves įtraukiant jos naudotojus ir atsižvelgiant į gyventojų poreikius?“)
• Ramūnas Navickas (Lietuva) „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijos: patirtis ir veiklos perspektyvos“
• Phil Tulba (Didžioji Britanija) „From needs to assets: how to identify needs and build on assets that already exist in communities“ („Nuo poreikių iki resursų: kaip identifikuoti poreikius ir sustiprinti resursus, kurie egzistuoja bendruomenėse“)

Antroje dalyje vyks praktinis užsiėmimas „Pokyčių matavimas bendruomenėse“.

Bendruomenių forumo pabaigoje – kontaktų mainytuvės.

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Esant poreikiui vertėjaus „Kaunas 2022“ savanoriai. Taip pat galimas vertimas į gestų kalbą (nurodyti registracijos formoje).
Kiemo erdvė ir vidinės patalpos pritaikytos judėjimo negalią turintiems asmenims.

Naujienas sekite čia.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center