Vieta

Seniūnijos kiemas, A.Merkio g. 1, Lapės
Seniūnijos kiemas, A.Merkio g. 1, Lapės

Data

2020 Rgs 20

Laikas

14:00

Lapių tvarumo festivalis | Šiuolaikinės seniūnijos

Lapės 2020 m. prisijungė prie Kaunas 2022 iniciuoto projekto “Šiuolaikinės seniūnijos”. Iniciatyvinė grupė pusmetį ieškojo vietos identiteto, ėjo į žygius, turėjo dešimtis susitikimų ir dar tiek pat dirbtuvių. Laikas švęsti procesą ir džiaugtis rezultatais. Susitikime pirmame Lapių bendruomenės tvarumo festivalyje.
PROGRAMA
14 val. BENDRUOMENĖS INICIATYVOS: vietinių talentų pristatymas; liepos – rugsėjo mėnesiais vykusių dirbtuvių rezultatų paroda, mainytuvės.
15 val. KŪRYBINĖS DIRBTVUVĖS: kartu su Eko dizaino studija išmėginsite žvagių gamybą austrių geldelėse, o su Replastico2- Social Fashion Remade With Love iš plastikinių maišelių pasigaminsite išskirtinio dizaino piniginę. Su Kūrybos kampas 360 vaikai galės pasigaminti apyrankes, originalius raktų pakabukus ir net medines atvirutes. Partnerių ir edukacijų sąrašas nuolat pildomas. Sekite informaciją.
16.30 val. BENDRUOMENĖS VAKARIENĖ. Meniu – troškinys iš lapiečių sodo gėrybių. Prisidėti kviečiami visi. Rekomenduojama atsinešti savo mylimiausią dubenį ir šaukštą troškinio degustacijai. Nešvarių indų namo neštis nereikės – su kitais šventės lankytojais susipažinsite prie praustuvės.
17.30 BALSAVIMAS: menininko Algimanto Šlapiko idėjų meninei instaliacijai netikėčiausioje Lapių seniūnijos vietoje, pristatymas. Geriausios idėjos rinkimai.
18.00 KONCERTAS: svečiuose muzikinė grupė “Arbata”.
iki 20 val. pokalbiai ir įspūdžiai prie kavos ar arbatos puodelio. Nepamirškite savo puodelių.
DRAUGIŠKI APLINKAI|
Per dieną nepakeisime pasaulio, tačiau mažais žingsneliais, nedidelėmis iniciatyvomis ir smagiais susibūrimais galime atkreipti dėmesį į skaudžias aplinkosaugos problemas. Pradėkime nuo savęs. Renginyje venkime vienkartinių indų, rūšiuokime šiukšles, nemėtykime vienkartinių medicinių kaukių.
BŪKIME SAUGŪS|
Devėti kaukes privaloma
Rekomenduojame nuolat dezinfekuoti rankas ir laikytis saugių atstumų.
Asmenys, kurie piktybiškai nedėvės kaukių ir nesilaikys nurodytų saugumo reikalavimų bus paprašyti renginį palikti.
RENGINYS NEMOKAMAS|
Būtina registracija į renginį: https://tickets.paysera.com/lt/event/lapiu-tvarumo-festivalis
Į renginį užsiregistruoti bus galima ir prie įėjimo į renginį.
Prie įėjimo užteks parodyti elektroninį bilietą savo telefone, todėl spausdinti nebūtina.
Užsiregistruodami į renginį sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi ir naudojami VŠĮ Kaunas 2022 ir partnerių susijusių su projektu „Šiuolaikinės seniūnijos“, atsižvelgiant į Bendrąjį Duomenų Apsaugos Reglamentą (BDAR).
Duomenų tvarkymo tikslas: COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimas.
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Būdami jame jūs sutinkate, kad būtų naudojamas jūsų atvaizdas.
Renginio organizatoriai: Lapių miestelio bendruomenės centras, Lapių laisvalaikio salė, Kaunas 2022.
Renginio draugai: Lapių seniūnija, Lapių Pagrindinė Mokykla, Replastico2- Social Fashion Remade With Love, Eko dizaino studija, Kūrybos kampas 360, Uoga Uoga, Klik dažasvydžio pramoga, Caffeine LT, Druskininkų RASA, Švyturys Nealkoholinis, Kauno švara.
Daugiau informacijos apie visus Šiuolaikinių seniūnijų renginius: https://www.facebook.com/events/3200771446707794/

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center