Vieta

Taikos pr. 88A, Kaunas
Taikos pr. 88A, Kaunas

Data

2020 Spa 12

Laikas

17:30 - 19:30

Draugystės menas | EKSKURSIJA “PRAMONĖS RAJONO ISTORIJA”

Šį rudenį pradėjome trejų metų trukmės projektą „DRAUGYSTĖS MENAS“, kurį vykdome kartu su Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022. Projektas orientuotas į bendruomenę, vietos tapatybę ir dalyvaujamąją kultūrą.
2020-tuosius paskyrėme VIETOS ISTORIJAI. Tad atraskime 🧐 industrinį Pramonės rajoną ir jo apylinkes kartu – istoriją nuo seniausių iki dabartinių laikų. Metų pabaigoje kartu sukurkime istorinį-kūrybinį vietos žemėlapį.
Spalio 12 d. kviečiame į antrąjį susitikimą – EKSKURSIJĄ 🚶‍♀‍🚶 PO PRAMONĖS RAJONĄ. Gidai Arūnas ir Violeta Urbaitė Būdeliai apžvelgs, kaip vyko Kauno miesto plėtra, pasidalins praeities ir dabarties pramonės bei verslo objektų – konditerijos fabriko, 1000 litų, prekybos valdybos didmeninių prekių sandėlių, gelžbetonio konstrukcijų, dirbtinio pluošto ir radijo gamyklų, Litekso ir kitų – istorijomis.
Įsitikinsime, kad šis rajonas tikrai nėra nuobodus ir neįdomus!
Po ekskursijos užsuksime į mūsų biurą PUODELIUI KARŠTO ŠOKOLADO AR KAVOS ☕️, prie kurio pasidalinsime prisiminimais, dabartinėmis nuotaikomis ir ateities vizijomis. Taip pat pakalbėsime apie projekto „Draugystės menas“ veiklas ir šiųmetį finalinį mūsų visų sukurtą produktą – istorinį-kūrybinį žemėlapį 👀.
Registracija: https://bit.ly/34A7wsP
Renginys yra nemokamas ir atviras visiems.
Pradžios vieta: Prie verslo centro „1000 litų“ įėjimo, Taikos pr. 88A, Kaunas
Pabaigos vieta: SDG biuras, Draugystės g. 8E, Kaunas
Ekskursijos metu bus fotografuojama ir filmuojama, nuotraukos publikuojamos.
❗️Ekskursijos metu reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes bei laikytis saugaus 2 metrų atstumo.
Projektą pristato Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022.
Projektą organizuoja VšĮ „Saugi pradžia“.
Projekto pagrindinis partneris UAB “SDG”.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center