Vieta

Stuba
Vytauto 77

Data

2020 Rgp 05 - 2020 Rgp 10

Laikas

10:00 - 17:00

Demokratijos fitnesas. Dienos stovykla jaunimui

Jei esi 14-19 m., jei tu domiesi politika, demokratija ir pilietiškumu arba atvirkščiai – tai tau visiškai svetima, kviečiame į jaunimo dienos stovyklą “Demokratijos fitnesas”.
Iš istorijos ir pilietiškumo pamokų žinome, kad demokratija yra valstybės valdymo forma: visa valdžia kyla iš valstybės piliečių valios, o patį valdymą įgyvendina laisvais ir reguliariais rinkimais renkama ir veikianti pagal konstitucijoje nustatytus įgaliojimus vyriausybė. Tačiau vien to žinoti nepakanka. Kad demokratija gyvuotų, reikia vystyti savo demokratijos raumenyną. Būtent tai ir darysime stovyklos metu. Stovykla tinka visiems: kieno demokratijos raumenys stiprūs – palaikysime jų tonusą, o kieno nelabai – vystysime 🙂
Stovykla vyks rugpjūčio 5-10 dienomis Stuboje. Stovyklos metu vyks dirbtuvės pagal https://www.democracyfitness.eu/ metodiką. Dirbtuvių metu aiškinsimės, kas yra demokratija ir koks yra pilietiškas žmogus. Taip pat susitiksime ir diskutuosime su skirtingų partijų Kauno r. savivaldybės tarybos ir Jaunimo reikalų tarybos nariais, išsiaiškinsime, ką veikia pati artimiausia savivaldos įstaiga – seniūnija, vyksime į Valstybės pažinimo centrą Vilniuje susipažinti, kas apskritai yra valstybės valdymas.
Nori dalyvauti? Registruokis čia.
Stovykla yra atvira Kauno r. jaunimui, bet pirmenybę teiksime jaunimui iš Zapyškio seniūnijos,
Stovykla yra finansuojama iš Kauno rajono bendruomenės Jaunimo veiklos 2020 m. projektų konkurso.
Projekto draugai – „Kaunas 2022“ bendruomenių platforma „Fluxus Labas!“

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center