Vieta

Kalniečių parkas

Data

2019 Lie 23

Laikas

11:00 - 12:00

Žymės

Fluxus

Aš Moteris + Mama = Knyga

Gera, įkvepianti ar priverčianti susimąstyti knyga – tikras lobis. Daugelyje jų galime atrasti ir dalelę savęs! Kiekviena moteris, kiekviena mama per gyvenimą sukaupė patirtį yra tarsi knyga, kuri kupina istorijų, žinių ir įvairių emocijų. Tad kviečiame į renginį, kuris skirtas Žaliakalnio mikrorajone gyvenančioms mamoms su vaikais, kurio metu kalbėsimės apie šiuo metu skaitomas ar skaitytas knygas.

Susitikimo metu susipažinsime iš kokio miesto esame kilę, kokioje Žaliakalnio vietoje gyvename ir ar pažįstame savo mikrorajono istoriją, bendrausime ką mėgstame veikti, kokias knygas skaitome, ką rekomenduotume. Susipažinus vyks iš rekomenduojamos knygos ištraukos skaitymas ir diskusija. Temos suvestis susijusi su praeities istorija, dabartimi bei ateities vizija sau, bendruomenei ir mikrorajonui, pasitelkiant iš gyvenimo ir iš knygų įgytomis patirtimis. Laikas skirtas šeimoms, mamoms su vaikais kalbėtis apie skaitomas knygas.

Daugiau informacijos: zaliakalnis@fluxuslabas.eu

Esant blogam orui, renginys vyks Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Kalniečių padalinyje (Savanorių pr. 226, Kaunas).

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center