Vieta

XI (Marvos) fortas
Miško g., Akademija

Data

2019 Rgs 28

Laikas

17:00 - 19:00

Žymės

Fluxus

Akademijos skonis: produktų degustacija

Kasdienė rutina yra pilna kūrybos, kurios vertintojai dažniausiai yra šeimos nariai, o kitiems mes esame tiesiog vaikai, tėvai, seneliai. Nors iš tiesų mes esame menininkai savosiose virtuvėse, soduose. Buitinis paprastumas – didžiausias atvirumas ir meilė, kurioje gimsta šedevrai. Kaip gims ir Akademijos skonis.

Akademija apsupta Kamšos draustinio, Nemuno pievų. Nors didžioji dalis gyventojų gyvena daugiabučiuose, dauguma turi sodo sklypus. Kaip žinia, gamta kasmet apdovanoja mus derliumi. Dažnais atvejais jo būna per daug, ir deja jis supūva. Mūsų idėja – suorganizuoti talką, surinkti derliaus perteklių ir pagaminti „Akademijos skonio“ produktų: obuolienių, cukatų, džemų… Gaminių receptus kursime kartu, paklausime bendruomenės narių jų prisimenamus skonius. Produkcijai išpilstyti naudosime tarą, kurią surinksime iš bendruomenės narių. Mums reikės įsigyti tik naujų dangtelių, cukraus.

Virimas vyktų VDU ŽŪA maisto perdirbimo įmonės laboratorijoje, dalyvaujant bendruomenės nariams – mokslininkams. Svarbu saugus maistas. Šiais mūsų „Akademijos skonio“ gaminiais galėsime vaišintis per šventes, susitikimus, taip pat pristatyti mugėse, įteikti svečiams. Daugiau informacijos Facebook paskyroje.

Rašyti komentarą

Privacy Preference Center