Apie

Giedrius Bučas – socialinės inciatyvos „Kūrybos kampas 360°“ įkūrėjas, Pokyčių lyderis, visuomenininkas, socialinis verslininkas. Žygio pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą“ iniciatorius, įvairių kitų iniciatyvų, meninių instaliacijų autorius.


Kaunas ir aš

Aš gimęs ir užaugęs Kaune. Čia mokiausi, studijavau ir dirbau. Kuomet susidomėjau socialine veikla, pradėjau organizuoti įvairius renginius, tokius kaip „Dziudo turnyras“ vaikams, projektas jauniems kūrybininkams „Didėja“, dizaino festivalis Kaune „Dizaino savaitė“ ir kt. Vėliau gimė socialinė iniciatyva „Kūrybos kampas 360°“. Šios visos iniciatyvos skirtos Kauno ir Kauno rajono visuomenei.

Mano vizija – darnus ir visomis prasmėmis švarus pasaulis. Kauną visų pirma matau kaip „žalią“ miestą, nes dėka jo „kompaktiškumo“ turime puikią galimybę tai padaryti, o ir privalome tai daryti, nes turime ką saugoti – upes, parkus ąžuolynus, piliakalnius, turime saugoti jo gyventojus ir visų mūsų vaikus.

 

„Žalios“ technologijos puikiai pasitarnautų miesto progresui įvairiose srityse – švietime, pramonėje, gyventojų buityje, mene, architektūroje ir mus supančioje gamtoje. Žalias, modernus, draugiškas bendruomenėms, atviras mūsų miesto svečiams – Kaunas galėtų būti pavyzdžiu ne tik Lietuvoje, bet kaip minimum Europoje, o gal net ir pasaulyje.