Apie

Daina Urbanavičienė yra kultūros vadybininkė, kultūros renginių „Kultūros naktis“ ir „Gatvės muzikos diena“ iniciatorė bei organizatorė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, Lietuvos kultūros instituto tarybos narė, nuo 2013 m. Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė. D. Urbanavičienė yra buvusi Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos narė, tarptautinių projektų ekspertų grupių narė, bei Tarptautinio kultūros forumo „Les rencontres“ komiteto narė bei kūrybinių industrijų darbo grupės narė.


Kaunas ir aš

Kiekvienas miestas – istorijos vyksmo centras, turintis savitą, įspūdingą architektūrą, menininkus. Miestas taip pat yra ir kasdienybės, rutinos vieta, eilinių pastatų ir nykių, apleistų erdvių sankaupa. Labai palinkėčiau, kad Kaunui tapus Europos kultūros sostine 2022, mieste vyksiantys kultūros ir meno reginiai „užkariautų“ Kauno miestą, kad būtų aktualūs jau egzistuojančiai urbanistinei terpei, kad būtų atrastas tinkamas santykis su įprastu miesto gyvenimu, nes kultūros renginiai – vienas svarbiausių miesto gyvavimo elementų.

 

Tikiu, kad „Kaunas 2022“ užsimojęs pakeisti miestą atras būdą, kaip į procesą įtraukti visus visuomenės sluoksnius, kurie dalyvaus miesto metarmofozėse.