Apie

Benjaminas Želvys 1986 m. baigė Lietuvos valstybinę konservatoriją, kur studijavo solinį dainavimą pas Gehamą Grigorianą. Tais pačiais metais buvo priimtas į Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kur sukūrė ne vieną įsimintiną vaidmenį operose, operetėse, miuzikluose.

Tarptautinio muzikos festivalį “Operetė Kauno pilyje” iniciatorius ir organizatorius. Nuo 2005 m. Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas. Nuo 2013 m. – Kauno miesto savivaldybės tarybos narys.

2005 m. B. Želvys įvertintas III laipsnio Santakos garbės ženklu už nuopelnus Kauno miestui, 2007 m. apdovanotas valstybės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.


Kaunas ir aš

Nors gimtasis mano miestas – Marijampolė, tačiau Kaunas jau beveik 35 metus yra mano namai, ir visi mano kasdieniai darbai – tiek didesni, tiek mažesni – yra skirti šiam miestui.

Mano ateities Kaunas auga mano vaikuose ir anūkuose. Nes miestas išties yra ne teritorija, ne administracinis vienetas, miestas yra žmonės – jei jie laimingi, kūrybiški, draugiški, veržlūs, tai toks bus ir miestas. Kiekvienas esame atsakingas už gražią Kauno ateities viziją ir jos realizavimą.