„Visuomet sirgau kelionių manija – tiek paprasčiausio atradimo džiaugsmo vardan, tiek norėdamas pasistūmėti kelionių žurnalisto karjeroje. Aš karštai tikiu, kad kelionės yra galinga jėga, griaunanti užtvaras ir plečianti akiratį, ir jau aplankiau 130 šalių.

Man teko laimė dalyvauti Europos kultūros sostinės atidarymo ceremonijose Rygoje ir Umeo (šiaurės Švedijoje). Kultūros sostinės idėja yra nuostabus būdas pastūmėti vietinius gyventojus į gimtojo miesto, kurį vertina kaip savaime suprantamą dalyką, atradimą, ir atkreipti tarptautinį dėmesį į tuos miestus, kuriuos retai pastebi turistai iš užsienio.

Kaune lankiausi daugybę kartų ir čia atradau ramų miestą, kupiną kultūrinių ir istorinių gijų. Esu įsitikinęs, kad miestas ir jo gyventojai turės milžiniškos naudos iš energijos, kūrybingumo ir lėšų, kurie tapus Europos kultūros sostine neabejotinai plauks į miestą visus metus. Didžiuojuosi, jog man teko galimybė prisidėti prie miesto pastangų tapti Europos kultūros sostine 2022 m., o konkurse už teisę tapti miestu-šeimininku nekantrauju pamatyti pražystantį miestiečių pasididžiavimą.“  – Richard Green

Richard Green yra britas kelionių žurnalistas ir medijų specialistas, gyvenantis Londone. Tiesą pasakius, jis serga kelionių manija ir jau yra aplankęs 137 šalis, tačiau nesiruošia sustoti. R. Green dirba su nedidele kino kompanija ir startuoliu, sukūrusiu bepilotį, skirtą valyti saulės baterijas.Šiuo metu Richardas dirba laisvai samdomu žurnalistu ir viešųjų ryšių/medijų/rinkodaros specialistu, bendradarbiaujančiu su „Aerial Power“, „This is Insomnia“, „The Times“, „Sunday Times Travel Magazine“, „Mail“, „Escape in Australia“ ir kt.