100 pirmų kartų | Tarptautinė jaunimo vasaros stovykla
Kur: Kaune ir Kauno rajone
Kada: Liepos 7-15 d., 2018

 

Viskam yra pirmas kartas, taip pat ir mums. Ir dar 99-iems pirmiems kartams vasaros viduryje, kurie laukia tavęs. Šimtas progų iškrauti telefoną, lupti idėjų stogo čerpes, įvaldyti šeštąįį pojūtį, sulankstyti galimybių ribas ir į kitą pusę išversti stereotipus.

KAS YRA 100 PIRMŲ KARTŲ?

Kas jie yra tau, sužinoti tikimės vasarą, jei rimčiau, tai yra tarptautinė stovykla, kurioje – visos galimybės pažindintis, megzti, kurti, nerti, kalbėtis, girdėti, pasakyti ir apskritai džiaugtis, kad atkurtai Lietuvai jau visas šimtas. Stovyklą magiškoje Nemuno ir Neries santakoje (čia – perkeltine prasme, bet veiksmas tikrai vyks kūrybiškumo ir inovacijų sankryžoje – Kaune ir Kauno rajone) organizuoja projekto „Kaunas 2022 | Kaunas – Europos Kultūros Sostinė“ komanda.

Kam viso to reikia? Greičiausiai tam, kad tik atviroje diskusijoje, žiūrint akis į akį, dalinantis kūrybiškumu ir jaučiantis atsakingu kuriama ateitis. O kas gi nenori prie jos prisiliesti? Taigi kviečiame kartu įkvėpti Kauną bei Kauno rajoną naujiems pokyčiams atrandant šimtą pirmų kartų – šimtą nuostabių galimybių.

RIMTI REIKALAI

Stovykla vyks 2018 m. liepos 7-15 d.

ATNAUJINTA INFORMACIJA!

Paraiškų laukiame nuo 2018 m. vasario 5 d. iki balandžio 2 d. 20 val. (EET)
Atrinktus stovyklautojus informuosime 2018 m. balandžio 9 d.

Mes sulaukėme daugybės Jūsų, ankstyvųjų vyturių, anketų ir jau laukiame to momento, kuomet pamatysime jus visus čia, Kaune. Visi, kurie aplikavo, sulauks atsakymų apie #Stovyklą iki kovo 12 dienos, kaip ir žadėjome! Kadangi sulaukėme daugybės prašymų ir klausimų apie registracijos pabaigą ir dar turime kelias vietas vėlyvosioms pelėdoms, kurios dvejojo apie šią nustabiąją vasaros stovyklą, mes PRATĘSIAME REGISTRACIJĄ iki balandžio 2 dienos!

AR MANE PRIIMSITE?

Kodėl gi ne? Jei tik kalbi angliškai, telpi į amžiaus grupę nuo 18 iki 27 metų ir gali būti Kaune bei dalyvauti visas 8 stovyklos dienas, nematome priežasties tau nepildyti paraiškos.
Norime suburti 100 žmonių – tiek kauniečių, tiek kitų Lietuvos miestų gyventojų ir pasaulio lietuvių ar tiesiog pasaulio piliečių, kurie nori atrasti savo šimtą pirmų kartų, pasipildyti entuziazmo, empatijos, energijos ir kitų gerų dalykų iš „e“ raidės bateriją, bei, žinoma, į adresų knygelę įsivesti 99 naujus kontaktus.

SĄLYGOS

Amžius: 18-27
Įsipareigojimai: dalyvavimas būtinas visas aštuonias vasaros stovyklos dienas
Dalyvių įvairovė: kviečiame absoliučiai visus norinčius dalyvauti
Oficiali stovyklos kalba: anglų
Rašyk mums, jei turi klausimų!

KIEK KAINUOJA?

Mes padengsime apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas. Nėra jokio stovyklos mokesčio. Atrinkti dalyviai turės apmokėti tik savo kelionę iki Kauno ir atgal*.

* – Jeigu radai fondą ar kitokį paramos davėją, kuris galėtų paremti tavo kelionę iki Kauno ir atgal, mes mielai parašysime rekomendacijos laišką tau, kai tik būsi atrinktas dalyvauti.

STOVYKLOS PROGRAMA

Tuoj paskelbsime pilną stovyklos programą!

Jau tikrai žinome, kad vyks dirbtuvės, diskusijos, kultūrinė veikla, fiziniai užsiėmimai, veiklos atvirame ore ir vakarėliai.

Pagrindinis stovyklos tikslas – pakurstyti naujas, patrauklias, kūrybingas iniciatyvas, kurių pagalba būtų galima įtraukti Kauno bei Kauno rajono bendruomenes į projekto „Kaunas 2022“ veiklą. Todėl kiekvieną dieną keliausime į įvairias Kauno rajono vietas, tyrinėsime, kalbėsime, ieškosime ir svarstysime, o vėliau kursime naujas istorijos.

Trumpai tariant, miegui laiko bus per mažai!

KONTAKTAI

camp@kaunas2022.eu

 

Ar esi pasiruošęs šimtui naujų iššūkių bei nuotykių?