Fluxus labas!

 

Bendruomenių laboratorijos sveikinasi su kūrybiška miesto ir rajono bendruomene!

 

Kviečiame visus susidomėjusius jungtis kūrybiškai bendruomenei skirtoje programoje, kurioje galės dalyvauti visi norintys tapti savo bendruomenės aktyvintojais. Stengsimės kartu aktyvinti ir sukurti kuo daugiau susitikimo vietų kūrybiškiems veiksmams, nuoširdžiam dialogui, draugiškai kaimynystei ir rūpesčiui savo gyvenamąja aplinka skatinti. Manome, jog kultūrą galime rasti visur, tereikia mokėti pastebėti, dalyvauti, kurti kartu!

Bendruomenės šventės, talkos, kūrybinės dirbtuvės, ekskursijos, susitikimai su vietos gyventojais, bendrų rūpesčių sprendimas ir bendras džiaugsmas pokyčiais. Šimtai iniciatyvų ir kūrybiškų sumanymų, taps nauju požiūriu į mūsų gyvenamąją vietą!

 

Mūsų vizija: burianti kultūra – kurianti bendruomenė!

Jau šiais metais sveikinamės:

Labas, Šilainiai! Labas, Eiguliai! Labas, Dainava! Labas, Šančiai! Labas, Vilijampole! Labas, Akademija! Labas, Zapyški! Labas, Garliavos apylinkės! Visas naujienas apie aštuonis Fluxus agentus ir jų veiklas sekite mūsų socialinėse medijose: https://www.facebook.com/FluxusLabas/

Iki 2022 metų planuojame pasisveikinti su kiekviena Kauno miesto ir rajono seniūnija. Tikimės, jog kiekvieną miesto ir rajono gyventoją pasieks kultūra esanti tarp žmonių!

Jei nori prisijungti, jau dabar gali tapti Fluxus savanoriu ir dalyvauti pokyčiuose, įgauti naujos patirties bendruomeniniame darbe, organizuojant renginius, bendraujant su kūrybiškais žmonėmis, susipažįstant su menininkais iš viso pasaulio, ir atrandant tai, kas yra šalia – savo miestą, miestelį ar kaimą iš naujo ir netikėtu kampu!

Rašyk: egidijus@kaunas2022.eu

Jei nori tapti bendruomenės aktyvintoju savo aplinkoje – tapk Fluxus agentu! Jau šių metų rudenį kviesime dalyvauti antrajame “Fluxus labas!” mokymosi programos kurse. Mokymosi dalyviai – kuo tikriausi tyrėjai, klausantys pačių įdomiausių paskaitų apie bendruomeninį meną ir aktyvizmą, kūrybišką vietokūrą, kūrybiškuose seminaruose susipažįsta su įvairiausiais pavyzdžiais ir įgauna patirties telkti ir įgyvendinti idėjas skirtas kūrybiškiems pokyčiams savo aplinkoje! Daugiau informacijos klausk mokymosi programos koordinatorės: greta@kaunas2022.eu

Taip pat kviečiame visas švietimo ir kultūros įstaigas, privačias iniciatyvas, menininkus ir visus miesto ir rajono aktyvistus bendradarbiauti programoje, burkimės kūrybai kartu! Savo idėjas ir iniciatyvas rašykite programos kuratorei: evelina@kaunas2022.eu Jau šiais metais Fluxus labas! organizuoja pirmąjį “Kiemų festivalį”, kuris augs kartu su mūsų programa ir iki 2022 metų taps bendruomenių vasaros festivaliu, kuriame dalyvaus menininkai iš lietuvos bei užsienio, kartu su vietos bendruomenėmis. Festivalis stengsis palaikyti pačias atviriausias idėjas, tradicines ir naujas šventes, naujų viešų erdvių įveiklinimą bendruomenei.

 

Apibendrinkime:

Fluxus – tai tėkmė, pokyčiai ir judėjimas, tad būkime atviri naujoms galimybėms, gaivaus ir pavasariško oro gūsiams, ir, žinoma, nebijokime bandyti, eksperimentuoti, atrasti kūrybiškus sprendimus.

Labas! – tai pasisveikinimas ir susitikimas

O kiemas mums – tai pati įvairiausia ir netikėčiausia susitikimo vieta.

Tad, iki susitikimo artimiausiame renginyje!

 

 

Programos koordinatorius:
Egidijus Bagdonas

egidijus@kaunas2022.eu