Meno vadovė:

dr. Virginija Vitkienė

Kuratoriai:

Lewis Biggs (menas viešose erdvėse ir bendruomenėse),
Gintarė Masteikaitė (veiksmo / scenos menai),
Rytis Zemkauskas (mito skyriaus vadovas),
Ana Čižauskienė (Kultūros tempo akademija).

Kūrybinę komandą sudaro daugiau nei 100 kultūros operatorių bei menininkų iš Lietuvos, kitų Europos ir pasaulio šalių. Pradinis sąrašas:

  • Dr. Daiva Citvarienė (LT), meno istorikė, tyrėja, kuratorė / Muziejų ir kultūros institucijų atsivėrimas bendruomenėms, atminties projektai, platformos „Atsibusk, sukrusk“ vadovė.
  • Dr. Vaidas Petrulis (LT), mokslininkas, architektūros ir paveldo specialistas / Paveldo platformos „Modernizmas ateičiai“ vadovas, modernizmo interpretacijos centro „Modernizmas ateičiai“ iniciatorius.
  • Dr. Jūratė Tutlytė (LT), architektūrologė, kūrybinių industrijų sektorius / Viešosios erdvės platformos „Dizainas laimei“ kuratorė.
  • Rytis Juodeika (LT), reklamos ir maketingo specialistas.
  • Arvydas Pakštalis (LT), istorikas.
  • Vaida Venckutė-Nagė (LT), kultūros renginių kūrėja, prodiuserė / Gatvės meno renginių vadovė / „Kauno iššūkis“ programos koordinatorė.
  • Daina Pupkevičiūtė (LT), kultūros vadybininkė, muzikos ir performansų atlikėja, CREATurE Live Art organizatorė / projekto „MATTERS: postindustrinės kultūros platforma“ kuratorė.
  • Dr. Ina Pukelytė (LT), tyrėja, teatrologė / Programos „Yiddishe Mame“ kuratorė.
  • Mike Robinson (UK), Birmingemo universiteto kultūros paveldo srities profesorius ir Ironbridge tarptautinio kultūros paveldo instituto vadovas / Partneris steigiant tarptautinį modernizmo interpretacijos centrą.
  • Viltė Migonytė Petrulienė (LT), architektūrologė / Modernizmo interpretacijos centro „Modernizmas ateičiai“ projektų vadovė.
  • Falk Richter (DE), vokiečių teatro režisierius / Programos „Visi kaip vienas“ partneris.
  • Mirga Gražinytė-Tyla (LT), muzikė, Birmingemo miesto simfoninio orkestro dirigentė / Didžiųjų (atidarymo) muzikos programos sudarytoja, Laisvės parado režisierė.
  • Patricia Piccinini (AU), menininkė, mitologinio personažo kūrėja.
  • Nataša Ilič (HR), kuratorė iš WHW komandos / Modernybės ribos programos parodos bendra-kuratorė.
  • Laima Kreivytė (LT), kuratorė, menotyrininkė / Modernybės ribos programos parodos bendra-kuratorė.
  • Mindaugas Kavaliauskas (LT), Kaunas Photo festivalio vadovas, menininkas, kuratorius.
  • Gundega Laivina (LV), Naujojo Latvijos teatro instituto direktorė, Riga2014 programos Road Map kuratorė / Bendrakūrėja „Visi kaip vienas“ programoje.
  • Roberto Magro (ES), La Central del Circ Barcelona direktorius, Brocante šiuolaikinio cirko festivalio vadovas / Šiuolaikinio šokio ir cirko projektų vadovas programoje „Visi kaip vienas“.
  • Alisa Prudnikova (RU), Uralo Industrinės bienalės meno vadovė / projekto „MATTERS: postindustrinės kultūros platforma“ kūrybinė partnerė.
  • Maciej Frett (PL) Vroclavo Industrinio meno platformos vadovas / projekto „MATTERS: postindustrinės kultūros platforma“ kūrybinis partneris.
  • Arkadiusz Baginski (PL),Vroclavo Industrinio meno platformos vadovas / projekto „MATTERS: postindustrinės kultūros platforma“ kūrybinis partneris.
  • Giovanni Trono (IT), Neapolio Alto festivalio meno vadovas / Programos „Visi kaip vienas“ partneris.
  • Anna Gesualdi (IT), Neapolio Alto festivalio meno vadovė / Programos „Visi kaip vienas“ partnerė.
  • Dr. Rūta Valušytė (LT), KTU Dizaino centro vadovė / Parodos ir seminaro „Miesto ateitis“ kuratorė.
  • Daniele Finzi Pasca (CH), Sočio olimpinių žaidynių atidarymo ir uždarymo renginių režisierius / Kviečiamas tapti atidarymo renginio režisieriumi.
  • Jeanne van Heeswijk (NL), bendruomenio meno kūrėja iš Roterdamo / „Kultūros tempo akademijos“ konsultantė.
  • Yohann Floch (FR), kultūros įstaigų konsultantas / „Kultūros tempo akademijos“ konsultantas.
  • Jon Hendricks (US), Niujorko „MOMA“ fluxus meno kuratorius (taip pat kuruojantis Yoko Ono ir Silverman fliuksus kolekcijas) / FLUXUS parodos kuratorius.
  • Žilvinas (JAY) Švarplys (LT), GM Gyvai vadovas / „Muzikos kelias“ projekto kuratorius.
  • Lorenzo Piazzi (IT), DesignLibrary Milano vadovas / Parodos ir seminaro „Miesto ateitis“ kuratorius.
  • Prof. dr. Edgaras Klivis (LT), teatrologas, teatro ekspertas / IFTR konferencijos Kaune vadovas.
  • Dr. Rūta Mažeikienė (LT), teatrologė, teatro ekspertė / IFTR konferencijos Kaune vadovė.
  • Algirdas Pukis (LT), Kaunas maratono vadovas / Tarptautinio Kauno maratono 2022 vadovas.
  • Agnė Pinigienė (LT), komunikacijos specialistė / Ambasadorių programos vadovė.
  • Dainius Babilas (LT), Kauno įvairių tautų kultūrų centro direktorius.
  • Philip Miller (ZA), kompozitorius / Oratorijos autorius ir režisierius „Yiddishe Mame“ programoje.
  • Michaël Levinas (FR),  muzikantas, Emmanuelio Levino sūnus / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Danielle Cohen-Levinas (FR), Sorbonos universiteto Emmanuelio Levino centro vadovė / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narė.
  • Jerrold Zoloto (US), „Litvak World US“ prezidentas / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Vita Gelūnienė (LT), menininkė ir tyrėja, bendruomeninių projektų vadovė Lietuvoje, Arijoje, JAV.
  • Dr. Edmund Carroll (LT/IE), menininkas ir tyrėjas, bendruomeninių projektų vadovas Lietuvoje, Arijoje, JAV.
  • Evelina Šimkutė (LT), bendruomenės projektų koordinatorė / Programos „Visi kaip vienas“ partnerė.
  • Aistė Grybauskienė (LT), Kauno senamiesčio draugijos vadovė / Tarptautinio žvejų festivalio organizatorė.
  • Inga Turminienė (LT), restorano Ieti šefė / Šiuolaikinio maisto programos kuratorė.
  • Justinas Krėpšta (LT), Kauno valstybinės filharmonijos direktorius, Pažaislio muzikos festivalio vadovas /  Didieji programos renginiai ir bendradarbiavimas bendruomenių projektuose.
  • Algimantas Treikauskas (LT), Kauno miesto simfoninio orkestro vadovas.
  • Arvydas Žalpys (LT), menininkas, kuratorius, galeristas / Šiuolaikinio meno renginiai, rezidencijos.
  • Krzysztof Stanislawski (PL), kuratorius, rašytojas, leidinių sudarytojas / Šiuolaikinio meno renginiai.
  • Kotryna Lingienė (LT), žurnalistė, DJ / Alternatyvios ir kylančių menininkų muzikos iniciatyvos, bendradarbiavimas bendruomenių projektuose.
  • Zigmas Kalesinskas (LT), Kauno rajono muziejaus direktorius / Parodų ir renginių muziejuje kuratorius.
  • Daina Kamarauskienė (LT), meno istorikė, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja / Muziejus ir bendruomenių iniciatyvų bendrakūrėja.
  • Dr. Arūnas Gelūnas (LT), filosofas, kultūrologas, Lietuvos nuolatinis atstovas prie UNESCO.
  • Jurgita Rimkutė – Vainiuvienė (LT), meno istorikė, Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus, Žmuidzinavičiaus memorialinio sk. vedėja / Muziejus ir bendruomenių iniciatyvų kuratorė.
  • Andrijana Filinaitė (LT), paveldo specialistė / UNESCO Kūrybingų miestų tinkle projektai, Europos paveldo ženklo renginiai.
  • Giedrius Bučas (LT), Dizaino savaitės organizatorius / Dizaino forumo bendrakūrėjas, programos „Visi kaip vienas“ partneris.
  • Benedetta Carpi de Resmini (IT), parodų ir bendruomenių menų projektų kuratorė iš Romos / Programos „Visi kaip vienas“ partnerė.
  • Gediminas Banaitis (LT), meno istorikas, kultūros vadybininkas / Esch-sur-Alzette – Kaunas 2022 projektų koordinatorius: No Border Radio ir kt.
  • Dr. Viktoras Bachmetjevas (LT), filosofas, rinkodaros specialistas / Emmanuelio Levino skvero programos kuratorius.
  • Viktorija Mašanauskaitė (LT), Gediminas Navikas (LT), Vaida Stepanovaitė (LT) / Medijų meno ir muzikos festivalis Centras.
  • Justinas Kalinauskas (LT), Rasa Chmieliauskaitė (LT), Paulius Tautvydas Laurinaitis (LT) / Nemuno krantinės iniciatyva TEKA.
  • Andrius Pukis (LT), Lina Pranaitytė (LT), Viktorija Mašanauskaitė (LT), Vaida Stepanovaitė (LT), Rūta Stepanovaitė (LT) / Gallery Weekend Kaunas.
  • Gintaras Balčytis (LT), architektas / Kauno architektūros festivalio (KAFe) vadovas.
  • Sigitas Klibavičius (LT), Kauno valstybinio lėlių teatro vadovas.
  • Benjaminas Želvys (LT), Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas.
  • Egidijus Stancikas (LT), aktorius, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas / Programos Theatre Flux bendrakūrėjas.
  • Agnė Burovienė (LT), kultūros vadybininkė, Nacionalinio Kauno dramos teatro Vadybos sk. vadovė / Programos Theatre Flux bendrakūrėja.
  • Gintaras Česonis (LT), fotografas, LFS Kauno skyriaus vadovas / Meno rezidencijos, leidiniai, programos „Visi kaip vienas“ iniciatyvos ir parodos.
  • Artūras Morozovas (LT), fotografas, žurnalistas / Programos „Visi kaip vienas“ fotografijos kūrybinės dirbtuvės vaikams.
  • Birutė Letukaitė (LT), choreografė, tarptautinių šokio festivalių žiuri komisijos narė, Šiuolaikinio šokio festivalio Aura vadovė / Didžiųjų renginių, platformos „Visi kaip vienas“ ir  „Yiddishe Mame“ programos bendrakūrėja.
  • Richard Green (UK), kelionių žurnalistas ir medijų specialistas.
  • Fionn Dobbin (DE/LV), lyderiaujančio Baltijos regione socialinio verslo „MAMMU“ ir dizaino konsultacijos įmonės „Age5“ įkūrėjas, o taip pat laisvai samdomas ekspertas, konsultuojantis žmogaus ir jo aplinkos santykių srityje / platformos „Dizainas laimei“ partneris.
  • Pieter Aarts (NL), iš „Design Management Network“ (DNM) / „Dizainas laimei“ platforma.
  • Stefanie Raab (DE), architekte ir urbaniste iš „COOPOLIS“ / „Dizainas laimei“ platforma.
  • Vera de Jong (NL), Utrechto menų universiteto, Menų ir ekonomikos mokyklos tyrinėtoja ir „Urban Connectors“ įkūrėja („Urban Connectors“ teikia ekspertų konsultacijas urbanistinių projektų vystymo srity) / „Dizainas laimei“ platforma.
  • Valentinas Masalskis (LT), režisierius, aktorius.
  • Algimantas Grigas (LT), architektas / „EKSKURSAS“ iniciatyvos Modernybės ribos programoje.
  • Irutė Tumaitė (LT), menotyrininkė, paveldo specialistė / „EKSKURSAS“ iniciatyvos Modernybės ribos programoje.
  • Monika Inčerytė (LT), Kauno kino centro Romuva vadovė / Vladislavo Starevičiaus kūrybinės animacijos laboratorijos moksleiviams kuratorė ir tarptautinio Animacijos festivalio bendra-kūrėja.
  • Beata Tiškevič (LT), tv ir radijo laidų vedėja.
  • Gytis Padegimas (LT), teatro režisierius.
  • Audra Kaušpedienė (LT), architektė.
  • Rūta Meilutytė (LT), olimpinė, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė.
  • Rolandas Maskoliūnas (LT), biologijos mokslų daktaras, mokslo populiarinimo laidų vedėjas.
  • Rita Valiukonytė (LT), Lietuvos Respublikos kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje.
  • Dainius Gavenonis (LT), teatro ir kino aktorius.
  • Edita Mildažytė (LT), žurnalistė, televizijos laidų vedėja, prodiuserė.
  • Daina Urbanavičienė (LT), kultūros vadybininkė, renginio „Kultūros naktis“ iniciatorė, Lietuvos kultūros tarybos pirmininkė.
  • Andrius Aleksandravičius (LT), fotografas.
  • Deimantas Narkevičius (LT), medijų meno kūrėjas.
  • Gediminas ir Nomeda Urbonai (LT/JAV), menininkų duetas.
  • Bella Shirin (LT/IL), programos ambasadorė.
  • Richard Schofield (UK), Tarptautinio litvakų fotografijos centro vadovas.
  • Benny Nageris (IL), profesorius/ Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Jakov Katz (IL), Litvakų asociacijos Izraelyje įkūrėjas / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Adi Leron (IL) / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Zohar Chessakov (IL), Tel Avivo tarybos narys / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narys.
  • Ruth Vin (IL) / Litvakų pasaulinio forumo organizavimo komandos narė.
  • Gintautas Mažeikis (LT), filosofijos profesorius, kultūrologas.
  • Dr. Vladas Lašas (LT), verslininkas, visuomenės veikėjas.
  • Kotryna Stankutė – Jaščemskienė (LT), VšĮ „Global Leaders Lietuva“ vadovė.
  • Rafael Lozano-Hemmer (MX/US), menininkas / Didysis programos atidarymas.
  • Renata Raz, Yossi Berg, Oded Graf (IL), choreografai / Nauji šokio spektakliai.
  • Neville Gaby (ZA/UK), vizualiųjų menų ir bendruomenių meno projektų kūrėjas / Miesto kaip šiuolaikinės galerijos idėjos išpildymo partneris.
  • Alvis Hermanis (LV), teatro režisierius / Naujo spektaklio pastatymas Nacionaliniame Kauno dramos teatre.
  • Oskaras Koršunovas (LT), teatro režisierius / Naujo spektaklio pastatymas Nacionaliniame Kauno dramos teatre.
  • Jenny Kagan (UK), šviesų ir vizualių menų kūrėja / paroda „Iš tamsos“.
  • Silvia Giambrone (IT), menininkė.
  • Bojan Gagić (HR), garso ir instaliacijų kūrėjas.
  • Miodrag Gladović (HR), garso ir instaliacijų kūrėjas.
  • Muzikos profesionalai: Linas Adomaitis, Sergej Krinicin, Andrius Mamontovas, Golden Parazyth, Antanas Jasenka, Rokas Zubovas ir kt.
  • Vietos menininkai ir aktyvistai: Tomas Pabedinskas, Auksė Petrulienė, Darius Petrulis, Vaida Tamoševičiūtė (CREATurE Live Art), Tadas Šimkus, Donatas Stankevičius, Artūras Morozovas, Dainius Lanauskas, Jolanta Šmidtienė ir kt.
  • Kinas: Arūnas Matelis, Ingeborga Dapkūnaitė, Gintarė Pranarauskaitė, Gintarė Žaltauskaitė.
  • Komunikacija: Eglė ir Darius Petreikiai, Audrius Karečka, Kotryna Stonkutė-Jaščemskienė, Ina Žurkuvienė, Donatas Večerskis, Kęstutis Lingys, Artūras Bulota ir kt.
  • Bendruomenės ir politika (tyrimai, laboratorijos): Ūla Tornau, Indrė Ruseckaitė, Kipras Dubauskas, Vita Petrušauskaitė, Tadas Šarūnas ir kt.
  • Virtualios realybės partneriai: Paulius Nagys, Liudas Ubarevičius, Vaidotas Rutkauskas, Algirdas Stonys ir kt.

Sąrašas pildomas iki 2022