#Kaunas2022 komanda džiaugiasi, kad jums įdomus mūsų miesto virsmas į šiuolaikinę sostinę. Kad galėtume ir ateityje jus informuoti apie svarbiausius pasiekimus, įdomiausius mūsų renginius ir įkvepiančius nutikimus Kaune – Europos kultūros sostinėje 2022, turime gauti jūsų leidimą.
 
Kviečiame likti KAUNtakte!  

———————————

Tiesioginė rinkodara (pasiūlymai, apklausos, renginiai ir kt.) Kaunas 2022 naujienlaiškio prenumeratoriams

Asmens duomenų kategorijos:

Vardas, gimimo data, šalis, lytis, miestas, telefono numeris, el. paštas, el. pašto sąveika (informacija apie tai, ar naujienlaiškis buvo perskaitytas, kada ir kiek kartų jis buvo perskaitytas / atvertas, ar jis buvo persiųstas, kokia operacinė sistema ir el. pašto serveris (jo vieta) buvo naudojami).

Duomenų tvarkymo  teisinis pagrindas:

Gavę jūsų sutikimą, tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkome  asmens duomenis, o remdamiesi mūsų teisėtu interesu atrinkti ir pasiūlyti būtent Jūsų poreikius atitinkančią informaciją, galime tik tuo atveju, jeigu sutinkate gauti šią informaciją. Siųsti Jums naujienas, laiškus, naujienlaiškius, kvietimus į renginius ir apklausas galime tik tuo atveju, jeigu sutinkate gauti šią informaciją.

 

Jeigu sutikote gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus elektroniniu paštu, norėdami suprasti, ar informacija, kurią siunčiame, Jums aktuali, renkame statistinę informaciją apie išsiųstus naujienlaiškius (ar naujienlaiškį perskaitėte, kada ir kiek kartų jį perskaitėte ar atvėrėte, ar persiuntėte jį kitiems, kokią operacinę sistemą ir el. pašto serverį (jo vietą) naudojote).

Be to, remdamiesi profiliavimu, siunčiame specialiai Jums atrinktą informaciją, t. y. pagal šalį ir miestą, kuriame gyvenate, taip pat jūsų interesų sritis, prieš tai lankytus renginius.

Taip pat galime pakviesti Jus į renginį ar sudalyvauti apklausoje apie tai, kokius renginius mėgstate, kokia jūsų nuomonė apie mūsų vykdomą veiklą. Tačiau dalyvavimas renginiuose ir apklausose nėra privalomas.

Atsisakyti Kaunas 2022 siunčiamų naujienlaiškių galite spustelėję atsisakymo nuorodą laiške arba susisiekę su mumis žemiau nurodytais kontaktais: agne@kaunas2022.eu. Tokiu atveju jūsų pateikti duomenys bus ištrinti iš mūsų duomenų bazės negrįžtamai.

Įsipareigojame jūsų mums pateiktos informacijos neperduoti trečiosioms šalims arba priešingai, tik Jūsų prašymu ją perduoti jūsų nurodytai organizacijai.