Kaunas Europos Kultūros sostinė 2022 atkeliauja į Kauno rajoną!

Pirmąjame susitikimų su projektų kuratoriais cikle bus pristatytos trys platformos:

Atminties biuras (Vadovė Daiva Citvarienė) – platforma, skirta pažadinti miesto daugiakultūrinę atmintį, kurioje atgimsta žydų, rusų, lenkų, vokiečių, lietuvių ir kitų kultūrų veikėjai, padedantys prisiminti ir prikelti turtingą miesto istoriją.

Atsibusk, sukrusk (Vadovė Daiva Citvarienė) – platforma, skirta supurtyti kultūrinį Kauno ir Kauno rajono sektorių, perkelti jį į šiuos laikus ir priversti plačiau atverti duris. Kitaip tariant, mobilizuoti muziejus, teatrus, bibliotekas ir kitas šiuo metu snaudžiančias įstaigas.

Kylantis Kaunas (Vadovė Vaida Venckutė-Nagė) – platforma, skirta padėti jaunajai kartai ugdyti savo įgūdžius ir kurti miestą, kuriame jie ir toliau norės gyventi, dirbti ir kurti šeimas. Tai įgūdžių stiprinimo programa; kūrybinio verslumo laboratorijos; stažuotės vietinėse, Europos ir EKS organizacijose; tarptautinės jaunimo stovyklos; kultūros produktų kūrimas; kultūrinių projektų vystymas ir įgyvendinimas.

Kviečiame seniūnus, seniūnaičius, kultūros centrų, jų padalinių darbuotojus, muziejų, bibliotekų, galerijų atstovus, mokytojus, moksleivius ir visus kitus:

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) 15 val.
Raudondvario menų inkubatorius (Pilies takas 1, Raudondvaris)

Patogiausia atvykti: Raudondvario, Zapyškio, Ežerėlio, Ringaudų, Kačerginės, Kulautuvos, Batniavos, Užliedžių, Domeikavos ir Karmėlavos seniūnijoms.
Lapkričio 15 dieną (trečiadienį) 15 val.
Rokų laisvalaikio salė (Nemuno g. 14, Rokai)

Patogiausia atvykti: Rokų, Taurakiemio, Samylų, Linksmakalnio, Alšėnų, Akademijos, Neveronių seniūnijoms.

 

Lapkričio 29 dieną (trečiadienį) 15 val.
Antano ir Jono Juškų muziejus (Kauno Mažoji g. 2, Vilkija)

Patogiausia atvykti: Čekiškės, Vilkijos, Babtų, Vandžiogalos ir Lapių seniūnijoms.


Registracija į renginį:
vilte@kaunas2022.eu. Nurodyti: vardą, pavardę, instituciją ir renginio vietą.

Kontaktinis asmuo: Viltė Migonytė-Petrulienė, tel.: +370 677 86118

1 Komentaras

  1. Dalyvausime Raudondvaryje. Juolab, kad Ežerėlio kultūros centro renginys – aitvarų festivalis „Aitvarai tarp žemės ir dangaus“ Zapyškyje yra įtrauktas į renginių programą.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas viešai nebus skelbiamas