Didžiausią pasaulyje antklodę Europai neria ir Kaune

Šeštadienio popietę kauniečiai rinkosi į jaukų autentišką tarpukario butą Gedimino gatvėje, kur besidalijant kava ir sausainiais vyko didžiausią pasaulio antklodę sukurti siekiančio projekto „Antklodė Europai“ pristatymas.

Taip pat su „Kaunas 2022“ komandos nariu Ryčiu Zemkausku buvo kuriamas Kauno mitas, o Evelina Šimkutė pristatė bendruomenių platformą „Visi kaip vienas“.

Projektas „Antklodė Europai“ inicijuotas Leeuwardene, Nyderlandų karalystės mieste, kuris 2018 m. taps Europos kultūros sostine. Lietuvoje šį projektą kuruoja „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda, į kurią, kviesdama prisijungti prie rekordo siekimo, kreipėsi „Antklodės Europai“ iniciatorė Esmeralda de Vries.

Planuojama, kad didžiausią pasaulyje antklodę sudarys bent 10 tūkst. antklodžių iš viso pasaulio, kuriose tilps dar daugiau pokalbių, nuotykių, istorijų ir pažinčių. Po projekto antklodės keliaus į labdaros organizacijas ir bus perduotos tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Šiuo metu jau nunerta per 3 tūkst. antklodžių, taigi akivaizdu, kad „Antklodė Europai“ negali nepavykti.

Savo sukurtą antklodę į Kauno kultūros centrą „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79, Kaunas) galima atnešti iki kitų metų kovo 15-osios. Visos surinktos antklodės vėliau bus eksponuojamos Kaune, o galiausiai keliaus Leeuwardeną, kur taps didžiausios pasaulyje antklodės dalimi.

Daugiau informacijos teirautis: fluxuslabs@kaunas2022.eu

Projekto partneriai: Leeuwarden-Friesland European Capital of Culture 2018 Kauno apskrities viešoji biblioteka | Caffeine

4 Komentarai

  1. Kokiame kabinete, kuriomis dienomis bei valandomis galima pateikti savo nunertą anklodę?

  2. Savo sukurtą antklodę į Kauno kultūros centrą „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79, Kaunas, kabinetas 213) galima atnešti iki kitų metų kovo 15-osios. Pirmadienį- penktadienį 10-17val.

  3. Labas rytas.Ar nunerta antklodė būtinai turi būti iš kvadratėlių,ar galima iš trikampių ar apskritimų:tik formatas,kad būtų 140×200? Lauksiu atsakymo. Ačiū.

  4. Sveiki. Organizatoriai iš Nyderlandų prašo, jog antklodžių formatas būtų vienodas: 140×200. Taip jas bus lengviau sujungti siekiant rekordo – didžiausios antklodės pasaulyje. Jei planuojate nerti visą antklodę, galite pasirinkti Jums labiausiai patinkantį raštą, nebūtina nerti tik kvadratėlius. Nekantraujame pamatyti Jūsų antklodę!

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas viešai nebus skelbiamas