Bella Shirin

Kaunas 2022 ambasadoriai: Bella Shirin

Prieš kelias dienas, eidama Laisvės alėja, prisiminiau epizodą iš vaikystės. Man tada buvo 8 ar 9 metai. Sėdėjo tėvų draugai pas mus namuose ir kalbėjo. Apie Ameriką, apie Niujorką, kaip pasaulio ašį. Tada aš užpykau ir pasakiau, kad jie man visi nusibodo. Man Lietuva ir Kaunas yra pasaulio ašis. Čia gimiau ir augau. Atėjo laikas mūsų Kaunui prabusti. Jis tikrai bus Europos Kultūros sostine 2022-iais metais. Kultūra leidžia žmogui mokytis ir augti kaip asmenybei, todėl mano asmeninis įsipareigojimas yra veikti, kad Kauno kultūra išplistų tarptautiniu mastu. Mes visi kartu turime prisidėti, kad tai įvyktų. Tiek daug kūrybingumo, tiek daug gilaus mąstymo ir talentingumo. Nuo mūsų gimtojo Kauno gali ir turi prasidėti svarbūs tarptautiniai projektai. Siekime, veikime ir kiekvienas mąstykime ne ką galiu gauti, bet kuo galiu prisidėti!“ – Jūsų Bella.

Bella Shirin gimė Kaune po Antrojo pasaulinio karo. Ji čia gimė po to, kai į miestą grįžo koncentracijos stovykloje išgyvenę tėvai. Stalino režimas Bellos tėčiui buvo tarsi antra koncentracijos stovykla, todėl visa šeima pasitraukė į Izraelį. Nors Izraelyje Bella labai greitai pritapo, išmoko naują kalbą, tačiau niekada nedingo ilgesys Lietuvai.

2 Komentarai

  1. Sveikiname Bellą, mūsų Kiemo galerijos bendraautore, tapus Kaunas – Europos Kultūros sostinė , AMBASADORE. Linkime jei daug sveikatos ir ištvermės, kuriant naują miesto veidą.

  2. Bella – puikus pasirinkimas. Ji turi galią traukti žmones, viskuo, ką daro pati, uždega kitus.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas viešai nebus skelbiamas