20160415-IMG_4500-Edit

Kaunas 2022 ambasadoriai: Kotryna Stankutė-Jaščemskienė

Kaunas – mano gimtasis miestas. Augau menininkų šeimoje, tad jį visuomet mačiau pilną kultūros, nuostabių kuriančių ir kūrėjus jungiančių žmonių. Nuo Europoje garsių šokio, muzikos, tekstilės, teatro festivalių iki nostalgiškos žavinčių UNESCO pastatų alėjos, nuo gyvo paveldo iki modernių virsmų. Tikiu, kad Kaunas, į pasaulį paleidęs daug garsių asmenybių, juos ir vėl sujungs kaip Europos kultūros sostinė 2022.“ – Kotryna Stankutė-Jaščemskienė

Kotryna Stankutė-Jaščemskienė yra tarptautinio socialinio tinklo “Globalios Lietuvos lyderiai” (Global Lithuanian Leaders, GLL) vadovė. Šis tinklas vienija įvairių sričių profesionalus ir karjeros aukštumas užsienyje bei Lietuvoje pasiekusius lietuvius.
K. Stankutė-Jaščemskienė GLL veikloje labiausiai vertina tai, kad gali padėti susitikti įvairių sričių profesionalams iš viso pasaulio, kurie nori savo patirtimi ir žiniomis dalintis su Lietuva.

Ji taip pat yra dirbusi viešųjų ryšių koordinatore Azijos-Europos fonde Singapūre ir rinkodaros koordinatore tarptautiniame Limkokwing University of Creative Technologies universitete, Malaizijoje.

Ji turi sukaupusi didžiulę patirtį koordinuojant tarptautinius projektus, dirbant didelėse komandose, rinkodaros ir viešųjų ryšių srityse bei yra puikus pavyzdys dirbant su nevyriausybinėmis ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis.

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas viešai nebus skelbiamas